Kimse kalmadı tek bir kişi var oda uzakta?

Arkadaşlar şu an hiç arkadaşım kalmadı kuzenimde engelledi yaptığım bir hata yüzünden kendilerince haklılar belkide yanımda olmayı seçmediler neyse işte sosyal medya falan kullanmıyorum tek bir snap var ondada kimse yok tek bir arkadaşım var oda erkek sanırım benden hoşlanıyor uzakta ama başka şehirde çok konuşuyoruz gün içinde zaten kimsem kalmadı sizce onlada konuşmayıp derse mi versem kendimi bu seneye ygs ye tekrar gircem sizce ne yapayım?

Güncellemeler:
Bütün trol sorulara görüş yağıyo şurda sorunumuz var hiç yani

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeş!! zaten Sen soruna cevabı kendin vermişsin. Akıllı ol ne snap i ne sanalı ya. Bak derslerine ve gerçek hayata buraların sonu yok. Sahte Dünyanın sahte kahramanlarını boşver. Ayrıca burdaki kahramanlar gece şehri kötü adamlardan kurtardıkları için gündüzleri uyurlar. O yüzden yazan yok Sana

1|0
    0|0
    • Dimi ya, şunuda sorayım çocuk beni seviyor galiba bir ton şey söyliycek şimdi açıklama yapmadan direk siliyim mi napıyım yazık değil mi yani bilemedim 5 ay olmuş.

• Çok teşekkür ederim sana ya

• Kardeş ben de bir Abla sahibiyim. Seni gerçekten seven biri derslerine yönlendirir. Geleceğe doğru güzel planlar yapabilmen için hayallerine ulaşman için derslerine çalışıp seneye çok güzel bir puan almalısın. Hiç arkadaşım yok deme KİTAPLARIN EN İYİ ARKADAŞLARINDIR.

• Gel dertleşelim benim de canım sıkılıyor

0|0
    0|0
  • Arkadaş iyi birşey değil benimde yok rahatım yani param cebimde kalıyor en azından :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...