Buna nasıl bir çözüm getirmek gerek?

Arkadaşlar benim babam vefat etti 4 sene oldu anneannem bizimle beraber yaşamaya başladı ve annemide etkilemeye kendine benzetmeye başladı annem önceden dedikodu gibi şeylerle uğraşmazken şu an feci laf söz durumundalar. Ben bunu eleşirip söylediğimde bana düşman gözüyle bakıyorlar beni kesiyorlar bende öfke krizine girip dağıtıyorum her yeri o an gözümün önüne ne gelirse önemsemeden şiddet uyguluyorum normal bir yaşantım yok dışarda üniversite okuyorum ama kalıcı bir çözüm istiyorum ne yapmam gerek?

Güncellemeler:
...

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşım sana en güzel formul uygula mutlu mesut yaşa sen onları düşünce ve uygulamalarından vaz geçiremezsin en iyisi sende onlar gibi onlara ayak uydur gerisine karışma:)

0|0
    0|0
  • Yapmayın de kız bağır Kuran dan ayetler oku bak de Allah böyle diyo dedikoduculara yapmayın de Anneanneni de uyar de yüzüne karşı sen gelemden böyledi böyle oldu de

0|0
    0|0
    • defalarca denedim annem zaten Kuran okuyor namaz kılıyor anneanneme dedikodu yaptığı kişilerden cevap gelince annem işin içine giriyor annesini korumak için ama kendi yara alıyor şu an ben gözlerinde düşmanım ki daha az önce yakaladım yine beni kesiyorlardı yani

• dediklerinizin hepsini yaptım sonuç yok at gözlüğü takmış gibi aynı yolda ilerliyorlar

• Eskiler çok iyi söylemiş ozaman ''Huylu huyundan vazçgeçmez'' :D bırakın kalsın sizden sorumluluk kalktı artık

• Kendine bir hobi edin sakinleş insanlarla konuş kafan dağılsın kardeşim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...