Bir iş acmak istiyorum ama aklımda bir iş yok aklınızda olan işleri benimle paylaşabilir misiniz?

aklınızdaki işleri benimle paylaşabilir misiniz?

çünkü fikirlerinize ihtiyacım var

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• tv shop aç. tv ürünlerini sat. piyasaya çıkmadan sende olsun hep. ya da ilginçlikler dükkanı aç. ilginç ne varsa piyasada onları sat. millet değişik şeylere para harcamayı seviyor. ya da oto modifiye malzemeleri mağazası aç onada gelen olur. hayvan kuaförü ve oteli aç. zenginler gelir. mantıcı aç sevmeyen yoktur. miora avon tupperware ürünleri sat bayanlar doluşur. amaç vakit geçirmekse kitap takas dükkanı aç. sıradan şeyleri yazmayım dedim yoksa dönerci çorbacı oto yıkama vs de var...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Oses. Ortamını buldugunda her yerde iş yapar. Ama su an ev yemekleri baya gidiyor. Mantıcı bile cok kazanıyor. Yemek uzerine düş. Kasap dukkanı acabalirsin. Iyi para kazanirsin. Duzenli et alabilcegin yeri buldugunda😊

0|1
    0|0
  • Dönerci cok para gelir bak ac milletiz 😂

0|1
    0|0
    • haklsın dönerci he zaman her yerde işler katılıyorum sana

• Aynen helede kahvehaneye hastaneye yakın bir yerlerde olursa kokusu ceker milleti mac oynanan yesil sahalar falan millet yorulur acıkır 😃 kolay gelsinn

• güzel düşüncelerin için çok teşkkür ederim sağol hayırlı günler sana da kolay gelsin

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...