Arkadaşlar ben ailemle hiç anlaşamıyorum bu sene DGS ile başka şehire geçmeyi düşünüyorum soru detay da?

Okadar bir bıkkınlık oluştuki kimsenin yüzünü bile görmek istemiyorum bu evdeki kazansam ekonomik olarak tek basıma nasıl ayaklarımın üstünde dururum kısacası yeni bir okul yeni bir hayat istiyorum?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim Aileni Bırakıp Asla başka bir yere gitme. Ailen Arkanda bir dağ gibi her zaman yanındadır. Burdan kimsenin söylediklerine inanma. Herkesin zor dönemleri zaman zaman olabilir ama bu demek değildir ki hemen terk i diyar eyle. Ailenle bugüne kadar anlastin. Bu aralar problem olabilir Haklısın Genç bir Kızsın belki de Telefonun tek arkadasin. ama insanlar en çok boşluk zamanlarında hata yaparlar. DGS demişsin demekki 2 yıllık bir okul bitirmissin ünide de hep Ailen Yanındaydı Seni de bu yaşa Ailen getirdi. Fazla uzatmaya gerek yok. Bu gibi düşünceleri at Aklından. Ve burda asla bir Allahın kuluna inanma. Aileni hiç bir zaman Asla terketme. Yarın öbür gün mezarlarinda ki toprağı öpersin vicdan azabı duyarsın. Kız evladı Ailesinin yanında olur.

0|0
    0|0
  • Tukenmislik sendromuna yakalanmissin bende oyleydim git bencede iyi gelir kafan dagiliri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kredi al devletten. İyi kötü idare eder seni. Notlarını iyi tut. Okulda asistanlık falan yap. Kütüphanede çalış yarı zamanlı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...