Kucukken zorla kapanmistim ama artik istemiyorum?

Kucukken zorla kapanmistim kapandigim ilk gunden beri bunu dusunuyorum ama artik istemiyorum, anneme dun soyledim artik kapanmicam ve tartistik. Birazdan evden cikcam ne yapmaliyim? Bisey demeden basim acik mi cikiyim? Yoksa ona "dun cok ciddiydim ' mi demeliyim?

0|0
17|12

En İyi Erkek Görüşü

• neden böyle düşünüyorsunuz bilmiyorum ama açılırsanız çok büyük kayıp yaşarsınız. bazen öyle kapalı bayanlar görüyorumki, adeta yüzüne nur inmiş. melek gibi. Hayran hayran bakıyorum. Bol bol okuyun. nerde nasıl davranacığınızı bilin. kendinizi yetiştirin. Allah sana öyle bir güzellik verirki hiç bir şekilde kapatamazsın.

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Bende kucukken zorla kapanmisdm 4. Sinifda kapandim zaten namz kapanmak aile zorla yaptiriyo cogunlukla ama sonradan sen kendini bilinclendirip ilmini artirmazsan nie yaptigini anlamazsan kisaca cocuklugundaki halinden farkin kalmazki bn ortamin halini gordukce sukrediyrm ve aileme zorladigi icin cok tesekkur ediyrm Şu an insan sevdiginin gunaha girmesini istemz ve bnce bu fikrini iyi dusun sonradan daha kotu olabilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• açıl o zaman

0|0
    0|0
  • Bir tane kız arkadaşım vardı kapalıydı, sonra illa açılacagım diye tutturdu ve bitirdik.

0|0
    1|1
  • zorla yapılan ibadetten hayırgelmez bunca sene bosa takmıssın

1|0
    0|0
  • Anne babanın içi yanıyor şimdi onları da anlamalısın.

0|0
    0|1
  • Dinde zorlama yoktur ama keşke isteyerek kapansaydin ailenden de suç var çok baskı yapmış üzerinde o yüzden şuanda istemiyorsun

0|0
    0|1
    • 10 yasinda istemiyorum dememe ragmen mecbursun demisti annem

• 19 yasindayim

• Sen bir özel e gelsene bise dicem

• Sen o başörtüsünü haketmiyosun zaten takma.

0|0
    0|0
  • takip eder misin konuşalım

0|0
    0|0
  • Allah hidayet versin

0|0
    0|0
  • Dün çok ciddiyimde bence ama niye açıkmak istiyorsunuz ki 🙁

0|0
    0|0
  • Yok açılma bence

0|0
    0|1
  • Çıkar çık bence içinden geleni yap ama anneni kırma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Başın açık çık

0|0
    0|0
  • İnsan bir taraftan ilim ile beslenmez ise şeytanın nefsin dünyanın oyunu çok olur. Nefsine seytana yenilme Kuran i kerim meali oku oyle karar ver lutfen

0|0
    0|0
  • Acil cik kalpten istemiosan sevabida yok hatta ailen yuzunden gunaha giriosun bunu annene soyle acik cik

0|0
    0|0
  • Gercekten bu konuyu her yönüyle düsün ve nasil iyi hissedeceksen oyle yap.. bu hayat senin kimsenin lafiyla hareket etme. Kendini nasil iyi hissedeceksen oyle yaşa ve baskalari yuzunden hep pismanlik duyacagin bir hayat surme

0|0
    0|0
  • bir şey demek zorunda değilsin başını aç ve çık. Kimse sana müdahale edemez. Verdiğin zor bir karar, tebrik ederim.

0|0
    0|0
  • aynen açıl ve aileni duymazlıktan gel canını sıkma doğru olanı yaptın

0|0
    0|0
  • zorla kapananlara karşıyım ve özellikle bunu ailesi yüzünden olmasına aşırı karşıyım.. sen nasıl mutluysan öyle ol belki açılınca sen istemiyceksin denemeden karar verme bence

0|0
    0|0
  • İşte bu nedenle küçük yaştaki kızları kapatan ailelerden nefret ediyorum. Nasıl mutluysan öyle yap lütfen. Dinleme kimseyi senin mutluluğun herkesten önemli.

0|0
    0|0
  • Bence kapanmışken açılma,

1|0
    0|0
  • Özelden yaz

0|0
    0|0
  • Dün çok ciddiydim de ve ilk adımı at bence.

0|0
    0|0
    • Bana " basortunu cikarirsan evimden gît "dedi. Normal zamanda disarda gezmeme izin vermiyor korkusundan

• Tüh ya o da kötü. Arkadaşın var mı kalabileceğin bence açık bir şekilde çık arkadaşına git akşam ararlarsa söyledikleri lafı hatırlatırsın. Bu olabilir. *-*

• Bence kapali olmaya devam et en guzel kiyafetleri all aciklardan daha guzel olablirsinn

0|0
    0|0
  • Zorlama yoktur dinde. İstemiyorsan

0|0
    0|0
  • bir kez daha anlat zorla takiyorum ne sevabi olabilir ki de

0|0
    0|0
  • Sen istedigini yap. Annen senin yerine hesap vermicek

0|0
    0|0
  • Zorla kapanman iyi değil sen istersen kapanırsın kimse baskı yapamaz :/

0|0
    0|0
    • Peki ne yapmaliyim?

• Sonucta özgür birisin bende kapanmak hiç istemedimn istediğin gibi davrann

Yükleniyor...