Kızların zeka olarak gelişmemiş olduklarını düşünüyorum?

Espri desen yapamiyorlar. Muhabbet eh iste yine sıkılıyorsun bir süre sonra. Antin kuntin seylerle ilgililer hep. Tek artilari estetik oluşlari. Başka bir özellikleri yok bence. Sizce?

Güncellemeler:
kizlar yanlis anlamayinda sorulara verdiginiz cevaplarda anlasiliyor en basitinden gercekler malesef

0|2
29|20

En İyi Kız Görüşü

• Anneleriniz ve kızkardeşleriniz de birer kadın. neden kadınlarımızı bu denli aşağılamaya çalışıyorsunuz onu anlamıyorum. Siz daha zeki olsanız ne olacak ki? Madalya mı takacaklar. ya da biz daha aptal olsak bu size ne kazandıracak? Sadece bizi aşağılamak ve kendi egolarınızı yükseltmek için bu şekilde konuşuyorsunuz. Yarın birgün evlendiğinizde, ve çocuğunuz olduğunda evladınızın annesine ve eşine aptal olmayı yakıştırabilecek misiniz. Her iki cinste de zekası daha geri ve daha ileri olan insanlar mevcuttur. Ama senin şu an yaptığın ahlak dışıdır. Sen gibi olmaktansa canım olmayı tercih ederim.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1- kendinde ne varsa dışta da onu görürsün.
    2- emin ol seni de "zeka olarak gelişmemiş" görüyorlar.
    3- hayatında hiç zeki insan olmaması tamamen senin suçun.
    4- kadınları obje gördükçe kadınlardan ve hayattan yana mutsuz olursun.
    5- biraz evden çık, hayata karış.

4|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• Kimse seni zorlamıyor kızlarla muhabbet et diye erkek erkeğe yap o zaman gelişmiş gelişmiş ne yapcaksanız. Sohbet mi edersiniz hasret giderirsiniz o size kalmış

3|0
    0|0
  • Şu saçma genellemelerden cinsiyet ayırmaktan bir bıkmadınız. İnsan insandır işte kendini yetiştireni var yetiştirmeyeni var.

5|0
    0|0
  • Bir espri yapıyoruz da biraz itelememiz gerekiyor düşmesi için.

1|1
    0|0
  • Kesin öyledir

0|0
    0|0
  • Vaaov özgüvene bak 😂
    Herkesi "tanıdığın " insanlarla bir tutmak,
    Ne kadar makul ve mantıklı?
    Yapılan çoğu genelleme aptalcadır
    Üzgünüm dostum, senin genellemen de bunlardan biri oluyor.
    Al sana senin ki kadar aptalca bir genelleme
    "Erkekler neden beyinleri ile düşünmüyor?"
    Hoş mu?
    Değil :)

1|0
    0|0
  • Ee neden kızların peşinde koşuyorsunuz o zaman. aptalin peşinde koşan aptalın önde gidenidir

3|0
    0|0
  • Belki de problem sadece biz kızlarda değildir. Eğer karşımızdakiyle eğlenebiliyorsak, onunla oturup sapasağlam bir konu hakkında konuşuluyorsa ve düşüncelerimiz ona yakınsa biz de ona göre davranıyoruz. Emin ol kadınlar çok zeki. Size aptalsınız ya da sizden üstünüz demiyorum. Ama bütün kızların böyle olduğunu düşünüyorsan sende bir sorun var demektir.

1|0
    0|0
  • Kıza göre değişir. Ama haklısın geneli saçma sapan konuşuyor, ben de sıkılıyorum. O kadar arkadaşım var, onlara cevap vermeyip burada görüş paylaşıyorum😂

1|0
    0|0
  • Bir canlı yayıncı olarak yayinimi izleyen herkes yayinlarim da çok guldunklerini cok komik ve muhabbeti saran biri olduğumu söylerler. Bunu reel hayatımda da söyleyen bir çok kişi var yapı olarak gulmeyi ve güldürmeyi çok seven biriyim. Kadınlar da espri yapabiliyor fakat siz erkeklerin espri anlayışı sadece küfür den ibaret olunca kadın komedyenlerin meşhur olması çok zor

0|0
    0|0
  • Birkaç kızla konuşup buna karar veremezsin her kız böyle değil. Benim tanıdığım birçok boş muhabbet yapan kız da var, edebiyattan konuşabileceğimiz edebi felsefi, bilim konuşabileceğim arkadaşlarım da var. Çevrendeki insanları güzel seçersen gereksizlerle muhatap olmazsın. Erkeklerden de zeka seviyesi çok düşük olanı var ama ben kişileri seçerek arkadaş olurum mesela, senin de aklın var bir zahmet zeki bulduklarını seçiver.

0|0
    0|0
  • her fırsatta karşı cinsi aşağılayan, kadını erkek cinsinden eksik gören ego manyağı bir erkeğin kadınların geneli hakkında böyle konuşması pek mühim değil açıkçası. Çok da umurunda kadınların. Ammaaan ne kada da yer yandı. Tüm kadınlar toplanıp intihar etmeye falan karar verdik. Allahın tuvalet terliği kılıklısı

0|0
    0|0
  • Eğlenceli kültürlü birine denk gelmemişsin

0|0
    0|0
  • Boyle bir ayrim yapman cok sacma. Demekki sen bu tarz kizlarla muhabbet kurmussun ya da karsindakine o samimiyeti verememissin bide kalkmis genelleme yapiyosun.

0|0
    0|0
  • sende antik kuntik konusmayan birilerini bul

0|0
    0|0
  • evet çoğumuz dediğin gibiyiz peki nedenini hiç düşündün mü

0|0
    0|0
  • Ters psikoloji denemiş arkadaş dhrbdjhehdbdhdb

0|0
    0|0
  • Neden basit kızlarla muhatap oluyorsun?

0|0
    0|0
  • Çocuklar zekalarini annelerinden alirlarmiş. Artık gerisini sen düşün !

0|0
    0|0
  • Insanin cevreside kendisi gibi olur.

0|0
    0|0
  • Bende erkekler için düşünüyordum aynı şeyi. Ne tesadüf..

0|0
    0|0
  • ah, guzel. trolleri beslemeyelim lutfen :)

0|0
    0|0
  • Keşke anan senı dogurmadan önce kendine biraz daha estetiklik ekleseydı.

0|0
    0|0
  • Hepimiz öyleysek sana erkeklerle mutluluklar

1|0
    0|1
    • yataktan yataga iste

• Ben sana başta cinsellik demedim erkeklerle mutluluklar dedim yatak lafını acan sensin sıctın iyice hadi sana kolay gelsin ✊🏻

• tamam tuvalet

• çok doğru akşamaa kadar manita saç muhabbeti yeter agzına sçim. kız arkadaşlarmı sildim bile çoktan :D

0|0
    0|0
  • sadece bazı kızlar bunlar, sen daha kendi seviyenin dışına çıkamadığın için diğer kızları göremiyorsun. aman aman çıkma seninle harcamasın değerli saatlerini. Öyle kızlar var ki yanlarında apışıp kalırsın.

0|0
    0|0
  • Sen daha benımle tanışmadın 😜😂

0|0
    0|0
  • :) her kadın aynı değil. Sana iyiler denk gelmemiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bu sitede bazı kızların zeka seviyesi düşük evet verdiği cevap evet hayır gibi kısa da oluyor hele ki Nasılım sorup kötüsün dediğimizde kızan ablalar var onların kafası çok güzel :)

0|0
    0|0
  • Hiç bir insanın zeka sorunu yoktur sadece olaylara bakış açıları düşünceleri ve yaklaşım açıları farklıdır. Ve bunlar da bize uymuyor diye zeka sorunu olarak görürüz.

2|0
    0|0
  • Belkide senin hayatına giren kızlar hep böyle olmuştur.
    Genelleme yapman yanlış.

5|0
    0|1
  • Öyle deme lazım olur 😂

0|3
    1|0
  • Nedense benim muhabbetim olan çoğu kız arkadaşım ile bayağa güzel muhabbetim oluyor hatta bazıları bazı erkek arkadaşlarımdan saha güzel muhabbet ediyor. Bence senin çevrede problem var 😄

1|0
    0|0
  • çok gelişmişler

0|0
    0|0
  • Erkeğin zekasini kadının güzelliği alır

1|1
    0|0
  • Yanlış sadece duygusal varlıklar

1|0
    0|0
  • zeka olarak bilmem ama normal siradan ve iyi niyetli erkekleri hep isterler fakatbi sure sonra sıkılır birakirlar mal gibi kalirsin..

0|0
    0|0
  • Panpa sen daha onları tanımamışsın demek. Orta çağda kadınları neden cadı şeytan diye öldürdüklerinden haberin yok. Savaşların hepsi kadınlar yüzünden çıktı sözlerine ya şahit olmamışsın ya da onun ardındaki gizemi öğrenememişsin

0|0
    0|0
  • Kızlarımız hemen gaza gelmişler :) Yahu siz niye sallıyorsunuz ki bu soruyu. :)

0|0
    0|0
  • valla haklsın aynen soguk sen espırı ypmasn karşındakı kız yapmaz düşun bakalım tum KOMEDYENLER hep erkekler kızlar yanlş anlamasn ama erkeklere kütük dıyolar ya bnce kendılerı tam bıldıgın TAŞ MENTEŞE :)

0|0
    0|0
  • Annemiz var ayıp bu soru...

0|0
    0|0
  • Yanlış düşünüyorsun.

0|0
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum. kafalarında duygudan başka bişey yok.

0|0
    0|0
  • Muhabbetleri boş

0|1
    3|0
  • Yine hakli biri aynen kardesim hepsi salakca bende farkettim bunu.

0|0
    0|0
  • Haklısın 1 tane bilimkadını gösterin hepsi sadece o alet için yaşıyor xd

0|0
    0|0
  • Bunu anana sorsana delikanlı xdxd

0|0
    0|0
Yükleniyor...