Nerde Çokluk Orda Bokluk mu?

Arkadaşlar hepinize günaydin. Moralım çok bozuk. Sabah sabah tanıdığınız yakın insanların ölüm haberiyle uyanmak çok acı verici.
Çocukluğumdan beri tanıdığım ailenin iki erkek çocuğu birbiriyle kavga etmiş ve biri diğerini bıçaklamiş.
Zaten senelerdir çok problemleri olan bir aileydi. Bir çok şey yaşadılar.8 kardeşler.
Aklım almiyor. Sabah sabah birinin sizi arayıp bağıra bağıra ağlayıp destek istemesi çok kötü bir şey. Anne için diyecek hiç birşey yok yığılip kalmış orda. Bu manzaralar türkiyede belkide dünyada bir çok yerde mevcut insanin yakinindan geçmeyince anlayamiyoruz tam.
Küçük olan hapis gircek kasten adam öldürmekten, henüz 23 yaşında.
Büyük olan ise adlı tıpta şu an 11 yaşında bir çocuğu var evlendiği karisindan seneler önce boşanmıştı.
Ailenin maddi durumuda kötü. Pamuk ipliğine bağlı olan aile bağları şu an tamamen koptu. Herkes çok kötü. Herkes şok.
Lütfen sakin ol ve o anlık gafletle, hırsla hareket etmeyin. Hayallerinizi , hayatinizi çöpe atmayın.

Çokluktan kastım ise her kafadan bir ses çıkması. Zaten anne ile babanın karı koca durumu yok adam eve gelir gider. Kadın tipik evde ne getirirlerse onu yapar.

Soruyla karışık duygu paylaşımı oldu. Moralini bozmak için yazmadım. Sadece sinirlerinize hakim olun demenin bir musibet olarak örneğin verdim.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• allah sabır versin diyelim zor bir durum sende doğal olarak etkilenmissin fakat dünya işte hergün neler oluyor ve şaşırıp kalıyorsun en kötüsüde elinden birşey gelmemesi kim bilir o aile içinde neler dendi neler konusuldu umarım herşey iyi olur

0|0
    0|0
    • Umuyorum hersey iyi olur ama bu saatten sonra zor gibi. Zaten çok kötü şeyler yaşadılar bu artık sondu.

• yanii en mantıklısı annenin işi zor kadına destek olmak gerek elbette

Erkekler Ne Diyor 3

• ALLAH hastanedekine acil şifa versin, diğerlerine de sabır ve anlayış ihsan etsin. Zor gerçekten.

0|0
    0|0
  • Başlığa yorum yapıyorum. Evet.

0|0
    0|0
  • Fazlası iyi değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...