🇹🇷 Vatan İçin Nöbet Tutuyor musunuz 💪 🇹🇷 ?

🇹🇷 Vatan için, Demokrasi Nöbeti Tuttunuz mu Hiç 💪 ?🇹🇷 Vatan İçin Nöbet Tutuyor musunuz 💪 🇹🇷 ?

2|0
12|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• demokrasiye sahip çıkıp tankların önüne yatanlara saygım sonsuz. Ancak samimiyetlerinin ve gerçekten demokrat olduklarının ispatı açısından diğer yönden gelen veya gelebilecek antidemokratik uygulamalara da karşı durmalılar. Misal gezici takımı da güya otoriterliğe karşıydı, güya çok demokratlardı ama cuma akşamı ortada görünmeyerek inandırıcılıklarını sıfırladılar. Şimdi demokrasi nöbeti tutanlar da mevcut iktidarı yeri gelince eleştirmeyi ve hatta protesto etmeyi bilmeli

0|1
    0|0
  • Hayır, o kadar şehidimiz varken kutlama yapacak bir şey göremiyorum ben ortada..

0|1
    0|0
  • Az kaldi pehlivanlarim ha gayret

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • Nobetimizi tuttuk , gerci bayanlar evde kalsin dedi bazilarida ben dayanamazdim evde yine cikardim

0|1
    0|0
  • Evet gerçekten ne olduğunu düşünerek nöbetteyim

0|1
    0|0
  • Abim tutuyor sag olsunlar 😊

http://i.resimyukle.xyz/MASU.jpg

0|0
    0|0
  • Hayır, abim şu an tutuyor.

0|1
    0|0
  • yasadigim şehirde nöbet tutan bekçiler var klaksonlari da dudukleri.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|1
  • Hayır

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Nöbet tutmaya gerek yok. oyunuzu ak partiye vermeseydiniz fetocular Atatürkçü askerleri hapislere atıp terfi ederek darbe girişiminde bulunmayacakti. Sandıkta cevabınızı verirseniz akillandiginiza inanırız

1|3
    1|0
    • yanlışsınız çünkü bu yapılanma 30-40 senelik bir olay. Bugünün olayı değil. Tansu Çiller'inden Bülent Ecevit'ine kadar herkes destekledi, desteklediği ölüde de karşılığında destek aldı. Dahası Atatürkçü subaylar eğer zırt pırt ortaya çıkıp yok şunu istemeyiz bunu istemeyiz demselerdi, siyasi konularda sivil hükümetlere yani aslında emri altında bulundukları hüükümete ayar vermeye kalkmasaydı, gerçek, sanal post-modern darbelerle demokrasiyi şamar oğlanına çevirmeseydi AKP iktidarı da "napalım da kendinde yönetme yetkisi gören bu askerlere sadece memur olduklarını anlatalım" arayışına girişmezlerdi... Darbenin ertesi günü sırfi Atatürkçü ve gayet de eğitimli kültürlü insanlarla beraberdim. Geceyi şöyle özetlediler akşam darbe lafları edilmeye başlanınca önce umutlandık, sonra baktık ki bu iş öyle değil yattık uyuduk...

• millete ve temsilcilerine akıl öğretmeye ayar vermeye çalışanlara, darbe sevicilere gelmiş geçmiş dikta hayranlarına, dikta ideolojilerinin peşinden giden sahte demokratlara, hem seçilmiş iktidara ayar vermenin meşriyetinden bahsedip sonra modernlikten demokraiden vesaire bahsedenlere halkımız yeri geldikte şamarı indirmekten artık elleri su topladı hatta nasır tuttu da şamar yemeye utanmayı bırakıp doymayanlar yanak uzatmaktan bıkmadı. Benim de parmak ucum uyuştu açıkçası klavye şamarı atmaktan. tek başına üzerine alınma tek sen değilsin. Ülkenin her tarafı sanal medya her taraf kaynıyo diktasevicilerle... (bu konuya yaptığım son yorumdur ama eğer istersen buraya yorum yapmadan önce yazmış olduğum kendi cevabım var;kızlar kısmında son cevaplardan biridir... önce onu oku belki utanırsın... senn düşüncene yakın insanlarda pek görmediğim bir haslettir ama olsun hiçkimseden ümidi kesmemek lazım)

• @cilginsey her sey ortada hala pişkin pişkin konuşuyorsunuz hatanizin farkında değilsiniz. Vatanı sata sata bitiremediniz bütün hain unsurları ülkeye doldurdunuz hala yüzümüze bakıyorsunuz. Şu milletin de adını bir türlü koyamadiniz. Bu millet dediğin türk milleti ve turklukten odun veren herkese ayar verilir. çoğunluğa uysak Hristiyan olurduk. Doğru tektir o da Atatürkçü Laik Türkiye cumhuriyetidir.

• ben iik gün sokaktaydım o gün bana yetti

0|2
    0|0
  • mehmetçiğimize kemerle dövüp, kafasını kesmek size mi düştü

0|1
    1|1
  • hergün ve önümüzdeki 3 ay boyunca

1|1
    0|0
  • evlere gırmıyoruz ama ıyı stres atıyoruz , gıttı kornalar gıttı lastıkler

0|1
    0|0
  • 6 gündür sokaklardayız şefim

0|1
    0|0
  • 54 gün Ispartada Acemilik yaptım, 7 Gün dağıtım izni kullandım. Şırnak AKçay tugayına gittim usta birlik olarak. Son gunume kadar 300 Gün boyunca Nobet tuttum mk

0|1
    0|0
  • Bu demokrasi nöbeti değil irticai kalkışma

1|3
    0|1
  • Hergün.

0|1
    0|0
  • İlk gün farkında olmadan içlerinde bulundum

0|1
    0|0
  • Hayir tabiki tutmadim. Aptal degilim. Gercek bir darbe olsa zaten sokaga cikma yasagiyla birlikte halka ates acilir. Canimi sokakta bulmadim.

0|1
    0|0
  • Tabiki.🇹🇷

1|0
    0|0
  • biz askerde tuttuk bide burdamı tutacağız

0|0
    0|0
  • darbe olunca vatan mı elden gidecek?

0|0
    0|1
  • Asla