Olağanüstüsü hal nedir? OHAL nedir?

Evet arkadaşlar malum OHAL ilan edildi. Bildiğiniz kadarı ile OHAL nedir? Lütfen düşüncelerinizi benimle paylaşın =))

Olağanüstüsü hal nedir? OHAL nedir?

0|1
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gece yarisi evini polisleer basip arama yapip seni alip goturebilirler. Faili mechul olarak ortadan tamamiyle kalkip taruhe gomebilirler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Tayyip in kaldırmakla övündüğü bir şeydir
    https://youtu.be/MHQ7PcvOfQE

0|0
    0|0
    • Tayyip garip biri görevde olduğu sürece İsrail ile anlaşma yooook dedi oysa ne oldu? İsrail terörist ülke dedi Bebek katili dedi ve geri adım attı ne oldu?

• Geçmişte olmadı değil. Bir taraf diğer tarafı dinsiz görürse iç savaş için her şey hazır. Dini carpitmak zor değil

• Tamda bu noktaya getirmek istiyordum dinide öğrenmek lazım hangi din kendi bireyleri ile savaşmayı onaylıyor? İslam zaten bariş esenlik demek 😊 Tayyip ağa taraftarına savaşın diyorsa olay bitmiş olur. Bilinçli kesimin desteğini yitirir. Hz. Musa'ya senin doğru söylediğini biliyoruz ama karnımızlı Firavun doyuruyor diyen yahudiler gibi olmamalıyız.

• Sıkıldık şu sorudan yeter.

0|0
    0|0
  • kafanı bozanı vur gitsin

0|0
    0|0
  • Kolluk kuvvetlerinin yetkilerinin arttırılması...

0|0
    0|0
  • Bence paylaşıldı git oraya bak..

0|0
    0|0
  • ohal olagan olmuyan haldır

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Evet aynen katılıyorum hele hele "şuna darbe demeyin darbenin ne olduğunu biliyoruz bu Orduda yapılacak temizlik için bir bahane bu arada padişahım çok yaşa" lafı olayı özetlemiş.

Yükleniyor...