Kadınlara yeteri kadar değer veriliyor mu sizce?

Kadınlara yeteri kadar değer veriliyor mu sizce?

• Evet
    14% (8)67% (30)37% (38)Oy Ver
  • Hayır
    86% (51)33% (15)63% (66)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bence bu ülkede kadınlara yeteri kadar değer verilmiyor

0|0
8|28

En İyi Kız Görüşü

• Belli bir kesimde hiç verilmediğini biliyorum.

1|2
    1|2
    • 3ay

Eksileyen bacıma selamlar. Eig içni teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 7

• hayir

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|1
  • Verilmiyor Turkiye de.

0|0
    0|0
  • Toplumda herkes farklı davranıyor. Genelleme yapamıyoruz. Ama devlette değer verildiğine inanıyorum

0|0
    1|0
  • hayırrr

1|0
    0|1
  • bence farkında olmadan fazlasını veriyorlar şımarık erkekten çok şımarık kadın var bence

0|0
    1|0
  • Hayır, verilse aldatmaz zaten

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Verilmese erkek kızın peşinde koşar mıydı.) bazı salak erkekler eşlerini dövüyor diye değer verilmedi mi oluyor? konu şiddetse erkekler kendi hemcinslerine de uyguluyor bunu. kadınlar değer görüyor merak etmeyin hemde çok

0|2
    1|0
  • Daha ne kadar verelim? Toplumdaki önceliklerini bir gözden geçir? İş hayatı, Hukuk, aile koruma otobüste bile. Pardonda kadının benden üstünlüğü nedir? Kadınlar toplumda erkeğe yeteri kadar değer veriyor mu acaba? 10 kadından 6 sı yaşadığı ilişki travmasından sonra sorgusuz sualsiz bütün erkekleri kardeşim ilan etmiş yaşadığı bir taciz olayından dolayı bütün erkekleri sapık ilan etmiş? Bana ne saygı gösteriyor ki? ( Çoğunluğa değil bu şekilde davrananlara hitaben konuşuyorum)
    Kadın ve Erkek gösterdiği kadar saygı ve değer görür. Durduk yere kimse kimseyi değersizleştirmez...

1|0
    1|0
  • Hiç bir kadına yeteri kadar değer verilmiyor değer verilse meclisin yarısından fazlası kadın olurdu

2|0
    1|2
    • Yeteri kadar değer verilip verilmemesi değil de, söylediğinden yola çıkarak mecliste erkek daha az olsa erkeklere mi değer verilmiyor olacaktı?

• @DoğrularınEfendisi yeterli değil her bir kadın kadının hakkının temsilcisi sadece daha fazla olması iyi bir şey olur kötü olmaz sadece demek istediğim bu

• Haklısın. Anladım.

• Hayır ne yazık ki

1|0
    0|2
  • fazla veriliyo sahsım adına çok bile veriyorum

1|1
    1|0
  • Kadinlara hic deger verilmediginide goruyoruz adiri degerlendirilip simartildiklarinida.. bir orta yol bulup once insan denilmesi ve oyle hareket edilmesi en yakisikli olan..

0|0
    1|0
  • seven insan verir

1|0
    0|0
  • Türk toplumunda ki erkekler cahil ve aç oldukları için haddinden fazla değer veriyorlar. Sonra kızlarda sokakta sarkan 5 kilo göbeğe rağmen göbeği açık geziyor :D Avrupa'ya bakın özellikle Rusya'ya..

0|0
    1|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • "Kahraman Türk kadını! Sen yerlerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde yükselmeye layıksın." M. Kemal Atatürk
    -Der ve Giderim.

1|0
    0|1
  • Toplumumuzda hayır.

1|0
    0|0
  • Hiçbir zɑmɑn lüks bir yɑşɑm istemedik. Yɑnımızdɑ sevdiklerimiz olsun, Sokɑklɑrdɑ yɑşɑmɑyɑ bile rɑzıydık..!

0|0
    0|0
  • Mben ve cevremin deger verdigine inaniyorum. Herkes bir birey ve herkes degerli olmali

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • verilmiyor

1|0
    0|0
  • Doyumsuz varlıklar işte.

0|0
    1|0
  • veren veriyor
    vermeyenler kendini belli ediyor zaten

0|0
    0|0
  • Fazlasi veriliyor

0|0
    2|1
  • Çoğu zaman birer obje olarak görüldüğü kesin ;)

1|0
    0|0
  • Ego tavan veriliyor

0|0
    1|0
  • ben evririm

0|0
    0|0
  • Daha ne yapalım yaaaa

0|0
    1|0
  • fazlasiyla hemde.. yoksa bu kadar kadinin bir taraflari havalarda gezemezlerdi

0|0
    1|0
  • Biraz para yeter değer vermem için kadına. para olmadan bişey olmuyor

0|0
    1|0
  • Gereğinden fazlası verildiğini düşünüyorum.

0|0
    2|1
  • Ulan sen istediğin kadar değer ver istediğin kadar sev, İstediğin kadar kulu köpeği ol. Yakışıklı değilsen seni s*klemez kimse. Yemin ediyorumki sadece yakışıklı olcaksın

0|0
    1|0
  • Kadınlar doyumsuzdur. Hala hepsi verilmiyor diyor. Ne istediniz de vermedik

0|0
    1|0
  • yettiğinden fazla bile veriliyor

0|1
    1|0
Yükleniyor...