Yaptığınız en cesurca şey?

Ben beni seven bir çocuğun evinin önüne gidip özür dilemiştim

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Cesurca değil, Onurluca bir hareket seninki.

Benimki ise Kaynanama karşı gelmek :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hem gizli sormuşsun hem de özel cevaba izin vermemişsin.
    Herkese açık yazabileceğim bir şey değil ssjsjsdj

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Okulumuz sağlamdır depremden etkilenmedi bir tane çatlak bulamazsınız diyen hocaya siz varsınız ya dedim

0|0
    0|0
  • İstanbul Sulukule'nin kentsel dönüşüme uğramadan önceki halinde 3-4 kişi cep telefonumu istemişti. Lisedeydim vermedim mal gibi tornavide yemiştim bacağıma.

0|0
    0|0
  • Askerde helikopterden helikoptere atlarken sarjor degistirmek

0|0
    0|0
  • İyi görünümlü ama maalesef çok saygısız bir kızla sohbet etmekti. Sağı solu belli olmayan insanlar her zaman stres kaynağı olabilir, sonunda ne çıkacağı belli olmaz çünkü...

0|0
    0|0
  • Pazargünleri her kesten erken kalkıp fırından sıcak ekmek almak...

0|0
    0|0
  • Evet eski sevgilim gelmişti kapının önüne kovmuştum. Vicdanımı si*im

0|0
    0|0
  • Bnde kapısına gidip bagarmıştım ama haketmedi hiç biseyi kasar

0|0
    0|0
  • Pncerecen isemistim sd

0|0
    0|0
  • Bende 24 saat uyumuştum

0|0
    0|0
  • Aşık olmuştum

0|0
    0|0
  • Yere gazete serip ciplak kosmustum

0|0
    0|0
  • 50 yaşında bir bayanın 1 günlük kölesi olmayı kabul etmem iyi para vermişti ama iliğimi sömürdü ya 😂🔫

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Beni ve melek kalpli anami para icin satan ailemin agzina guzelce s*mak yaptigim en dogru ve cesurca seydi. Genelde buyuklerin islerine karismam saygili olurum ama anama etmedigi iftiralar kufurler ettiler onlar her halti yiyorken. Pismanda degilim zamani geri dondurebilsem yine yaparim. Ama ne rahatladim bilemezsinizz

0|0
    0|0
  • lisede müdür törendeyken bizde yukarıda sınıfta saklanıyoduk gaza getirmişlerdi müdürün kafasına pet şişe atmıştım sonuç uzaklaştırma :D

0|0
    0|0
  • Bana saftirik diyen kızgın bir hocama , hocam sizi ornek alıyorum demiştim. kitapla kovaladı beni😂meğer sakaymis

0|0
    0|0
  • Doğruluk mu cesaret mi oynarken mallık yapıp cesaret demem ve arkadaşlarımın zoruyla herkesin içinde ben eşcinselim diye bağırmam evet böyle bağırdım millet bana deli görmüş gibi baktı bazıları kaçtı bazıları öldürmek istiyormuş gibi baktı

-Eşcinsel falan değilim ama :D

0|0
    0|0
  • Lisede serviste aşık oldugum kisi hep yanima otururdu ama hic konusmazdik muhabbet actim bir kere ama konusamadim dogru duzgun zaten buydu sanirim

0|0
    0|1
  • benim sevgilim bana kusmusdu facede 3 saat boyunca 200 kisiye benim icin ozur mesaji istemisdim

0|0
    0|0
  • Babasını arayıp her şeyi anlattım aldatmıştı beni

0|0
    0|0
  • Sınav kağıdına küfür yazdım. Gahahsg

0|0
    0|0
  • 65 tane antidepresan içtim sonra 2 hafta boyunca hastanede baygın kalmışım... Bir keresinde de 2 şişe parfüm içmiştim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...