Sıcak yaz ayların da sizde uygun yerlere Su ve Mama bırakıyor musunuz patili dostlarımız için?

0|1
5|10

En İyi Kız Görüşü

• koyuyorum kedi evi falan yapmistim yavrular giriyordu icine kisin ama sürekli esnaflari tekmelerken gördüm mama vesubkabimintekmeliyorlar mahallede malesef ama yinede her gün koyuyorum

0|1
    0|0
    • O esnafları belediye ye şikayet edin de barınaklara kapatsinlar.. Öz veriniz için teşekkürler tevrik ediyorum 👏👏😊🤗

En İyi Erkek Görüşü

• Ben dostluk maması ile yoldaki besleme noktalarını dolduruyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu soruya hem Evet hemde hayır derim mesela market içmek için su aldım ve hepsini içmediysem veya kaldıysa yere dökmek yerine etraftaki sokak hayvanları için konan su kaplarına döküyorum veya aldığım döner hamburg gibi yiyecekleri görürsem sokak hayvanlarına bırakıyorum ki suratlarından anlaşılıyor aç oldukları

0|1
    0|0
  • Tabiki elimle bile suyunu içiririm hayvanlar bizlerden daha iyi ve sadık hayvanardır paylaşımın için tesekurler bunları insanlar bilmeli.

0|1
    0|0
  • Ev kedi dolu mk , annem hepsini attı , su yem az kalır beni görünce ağızları açık yanıma geliyorlar, severim hayvanları , insanlardan çok 👍🏻

0|1
    0|0
  • İhmal etmem

0|1
    0|0
  • kedı kadın kopek erk

0|1
    0|0
  • Evet Kapının Önüne Her Sabah Koyuyorum.

0|1
    0|0
  • yooo.

0|0
    0|0
  • Elimden geldiğince evet..

0|0
    0|0
Yükleniyor...