KENDİ KENDİME KARŞIMDA BİRİ VARMIŞ GİBİ KONUŞUYORUM şizofren miyim?

kendi kendime karşımda sanki hep bir yakınımla konuşuyorum genellikle canım sıkıldığında üzüldüğümde çok yapıyorum ilk başta böyleydi ama sonraları tek iken el kaş göz mimik ifadeleriyle sürekli karşımdakiyle konuşuyorum bir yeni karakter yaratmıyorum ama öyle yani şizofren falan değilim değil mi?

0|2
8|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Bnde konusurum bnce insanın en iyi doatu kendiaidir birde köpegi insanlar bazen seni yanlış anlarlar takma onları onlar ayrı bir dunya

1|0
    0|0
  • Yalnızsın :)

1|0
    0|0
  • az önce biri varmış gibi bende konuşuyordum. birileri piskolojimi bozdu 3-4 gündür ondan heralde. :/ normal bence. sanırım.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • herkes konuşur

0|0
    0|0
  • Normalsin

0|0
    0|0
  • Şizofren kendinin şizofren olduğunu düşünmez

0|0
    0|0
  • Yalnızsin ya da seni anlayacak biri yok

0|0
    0|0
  • Şizofrensin maalesef 😞

0|0
    0|0
    • aa bilgili kişimisiniz bu kkonuda nerden birden konuyu bağladınız

• Evet ben bilir kişiyim. Ve maalesef senin yaşadığın bu durum şizofreniye işaret. ama umudunu yitirme belki geçer 😞😞😞

• Her insan yapar aslında yalnız kalınca

1|0
    0|0
    • yani değimi bencede ama bunun devamlı olduğunu düşünün birde arada değilde sürekli kendi kendime iletişim halındeyim

• Bunu kötüye yorma bunun farkındaysan zaten deli değilsin

• Senin Bir Kanada ihtiyacın var gibi 😊

0|0
    0|0
    • ne alaka kanada?

• Yanlız olduğunu düşündüğüm için öyle dedim.. her insanın bir kendini anlayabileceği dertlesecegi ona kanat gereninin olmasi ba ihtiyacı olabilir.. kendi kendine konuşana deki edemezler merak etme

• Yok yaa cok abartılcak bisey yok

0|0
    0|0
  • Ne kadar ileri bu?

0|0
    0|0
    • yani bilmiyorum uzman değilim bu konuda ilerisi gerisi nasıl hiç bir fikrim yok fakat kendi kendimi gıdıklayabiliyorum yanlışlıkla dokunsam bile kahkahalara boğulduğum çok oluyor esiden uzaktan birisi 5 metre ileriden gıdıklargib yapsa gıdıklanırdım buda benim kafamda büyük bir soru işareti doğrusu.

• Peki birseye cok taktigin oluyor mu o konuyu kafanda surekli dusunuyor musun konusuyor musun kendinle? Takiyor musun yani.

• ailemle olan sorunları genelde takarsam o var bir

• şizofreni değil bu yanlış şeyler öğrenme açıp biraz araştırırsan şizofreninin bambaşka bir şey olduğunu anlarsın her ruhsal sorunu şizofreni halkımıza kalsa bu yüzden böyle düşünüyorsundur

0|0
    0|0
    • peki sizce nedir

• öncelikle seninkisi gayet normal bir şey ayrıca hastalık derecesinde olsa bile şizofreni olmaz kişiliğinle ilgili olabilir çok farklı hastalıklar var biraz daha açarsan

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence cok düşünen birisin ondan. Ama dıkkat et perilere denk gelirsin sonra sana Cvp verırler:)

0|0
    0|0
  • Hayir tabikide degilsin bunu bende yapiyorum karsimda ayni bana benzeyen biri var ve canim sikkinken uzuldugumde icimi ona dokuyorum galiba bu yanlizliktan veya insanlara guven eksikliginden olabilir hic bir bilgim yok ama rahatlatiyor sizofren olmadigimdan da eminim 😃

0|0
    0|0
  • Bunu herkes yapar

0|0
    0|0
  • Ben de ne yapıyorum şizofrenle alakası yok

0|0
    0|0
  • İnsanı anlayacak kimse olmayınca böyle oluyor takma

0|0
    0|0
  • yalnizsin