Kankandan çok soğuduğun fakat eski günler hatrına sustuğun zamanlar oldu mu?

Arkadaşlar ben tek yaşıyorum. 1 ay kadar önce kankam yanıma geldi. Başta her şey çok güzeldi. Ama gün geçtikçe evi sadece ben topluyorum. Temizliği ben yapıyorum falan baktım hizmetçiye bağlamışım neyse bir de bu da yetmezmiş gibi bavul bavul eşya getirdi ev mülteci kampı gibi sizce dostuğumu bitirmeli miyim?

0|0
30|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bitir bence. Sana azcık değer verseydi k. çını kendi toplardı, yardım derdi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bitir tabi

1|0
    0|0
  • Olmadı

1|0
    0|0
  • Belli ki bu konudaki rahatsızlığını kankana söylememişsin. Bence öncelikle bu konuyu konuş.

2|0
    0|0
  • yani konuşmak önceliğin olsun. kendi kendine düşünene kadar al karşına konuş bencillik yapmasın. zaten gerçek dostun ise düzelecek değil ise. doğru söylediğin şeyler yüzünden tartışacaksınız. kovabilirsin. kimse kimsenin eşşeği değil

2|0
    0|0
  • olur tabi.

1|0
    0|0
  • Kov gitsin

1|0
    0|0
  • Konuş

1|0
    0|0
  • Bitirmenin. Ben de tek yaşıyorum ve seni iyi anlıyorum.

1|0
    0|0
  • Bitir keyfine bak

0|0
    0|0
  • Direk yol ver yoksa daha büyük kazıklar yersin kendi evinde misafir muamelesi görür ve haklı iken suçlu olursun ben yaşadım aynı olayı şu an o kişi ile küsüm konuşmuyorum

1|0
    1|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • 3 ay bu durumu çektim sonra kovdumm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• 7 ay boyunca arkadaşım bende kaldı. Halada kalıyor. O geldiginden beri daha cok egleniyorum. Olumlu dusun. Birlikte olmak yalnız olmaktan iyi degil mi? Temizlige gelirsek bunu ona soyle. Zaten kankam diyorsun direk vurup k. yatma de.😄

2|0
    0|0
  • bitir

1|0
    0|0
  • Otur açık açık konuş

1|0
    0|0
  • Sana olan saygısı azalmış tepkini koymazsan üzülürsün. Bitir demiyorum ama ciddi şekilde uyarıya ihtiyacı var arkadaşının.

2|0
    0|0
  • Fazla değer işte hep böyle yapıyor sonuç hep aynı bende çok pişman oldum.

1|0
    0|0
  • Pireye kızıp yorganı yakmak çok saçma olmaz mı? Çok yakın arkadaşınsa eğer bunu konuşabilirsiniz. Sadece benim anlamadığım şu; 1 ay misafirlik mi olur?

1|0
    0|0
  • bende yaşadım aynı sorunları hemde 6 ay sürdü en sonunda evden kovmak zorunda kaldım zor bir durum benimki hatasını anladı ama her şey için çok geçti bence kendini kullandırma konuşmayı dene en başta olmadı kov gitsin kimseye bakmak zorunda değilsin bazı insanlar böyledir ekmek elden su gölden yaşamayı severler

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • ohooo evi otel sanmış onın ipini kes evden :D

1|0
    0|0
  • Kankanızla aynı evde yaşamayın
    İlişkiniz tamamen bitmeden oluruna baksan iyi olur

1|0
    0|0
  • dostlugu bitirme is yapmayi kes kimsenin babasinin usagi yok konus dostum diyorsan ki dost boyle yapmaz cikar iliskisi temsilisin su an eziyet verme kendine insan kaybetmek herkesin yasadigi bir sey

1|0
    0|0
  • Bence evet

1|0
    0|0
  • Öyle bir dönem oldu ewt, soğumak değil de sinir diyelim

1|0
    0|0
  • önce konuşmalısın bence hemen kestirip atma derim konuş eğer aynıysa değişmezse yol ver gitsin hiç canını sıkma..

1|0
    0|0
  • Oldu

1|0
    0|0
  • yani belki arkadaşin utaniyor ya da misafir oldu için genelde adetimizde ev sahibi temizler ona anlat nasil hissetigini eger gerçek arkadaşinsa ozurdiler ve yapar artik

1|0
    0|0
  • Hayır olmadı öyle bir durumda tepkimi koyarım

1|0
    0|0
  • Kanka diyebilecegim bir insan yok

1|0
    0|0
  • Önce güzel bir dille uyar devam ederse bitirirsin

1|0
    0|0
  • Dostluğunu bitirmeden bu durumu yüz yüze otur konuş. Baktın hala bu şekilde davranmaya devam ediyor, o zaman arkadaşlığını bitirmeyi düşünebilirsin.

1|0
    0|0
  • Konuşmalısım ilk önce ama ciddiyetle eğer kendine gelmezse yol ver gitsin kanka dolu heryer😄 bu arada soruma görüş bırak lütfen ne yapacağımı bilmiyorum

1|0
    0|0
  • susma konuş kimse seni kullanamaz

1|0
    0|0
  • en yakın kankam beni hiç aramadı yazın hem o kadar plan yaptık ben aradım hala aramıyo

1|0
    0|0
  • Bitirmelisin. Kimseye kullandırma kendini

1|0
    0|0
  • Salla kardes. kullanio seni

1|0
    0|0
  • bu denli bikmadan once bir konussaydin duzelmezse birak gitsin kimse sonsuza dek senle kalmaz

1|0
    0|0
  • sen zaten böyle düşünüyosan o senin için dost değildir istediğini yap

1|0
    0|0
  • Bunun için bitirme eğer gerçekten arkadaşın ise. Arkadaşınla bir konuş derim

1|0
    0|0
  • Bence burda seni tanimayan insanlarla degil onunla konus. Ceki düzen versin kendine. Yani bir şans ver bebek

1|0
    0|0
Yükleniyor...