Jalaları bilen kaç kişiyiz :D?

islamafobinin (haklıbi fobi) boyutunu da ortaya seren ilk 4 saniyesinden sonra hepsini izlemek isteyecegnz bir prank videosu. yeni keşfettm muhteşemler.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• müslüman deilmisin

0|0
    0|0
    • niye müslüman olaym arap deglm ben

• arastirmadan yoksunsun Şu an cikicagim icin aydinlatamiycagim saten belkide bahane üretceksin bir sürü, ama yinede kardes diycem istedigin dini secebilirsin ama diger dinede saygin olsun cünkü ona bizler mensubuz bizede saygisizlik yapmis oluyorsun, tamam ben sana dinin icin bilgisiz oldugun icin tepki göstermiycegim cok hatta iyi günler dilerim kardesim

• yobazlığa saygı duymak zorunda degl kimse.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu tarz videolara bir turlu gulmeyi beceremiyorum. Bombalarin icinde yasadigimizdan olsa gerek.

0|0
    0|0
  • bunlar bu videoyla ünlü oldu ama youtube kanalını ziyaret edersen neler neler yapıyorlar mcdonaldsta yere örtü serip yemek yemeye çalışıyolar falan zaten arapları parodi yapıyorlar bence müslümanlıkla alakası yok konu araplar

0|0
    0|0
    • müslümanlık = araplık diye kabul ediyor zaten dünya. boşuna türkiyeye arap ülkesi demiyorlar

• o da doğru lanet olsun arapları sevmedigimizi arap olmadığımızı göstermemiz gerekirken tam tersini yapıyoruz

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu paylaşımın hemen kaldırılmasını istiyorum sayfa yöneticileri uyuyor mu? Bu ne ya? Dine ve kişiliğe hakaret ne zamandan beri normal karşılanır oldu? Komik anlayışına bak, hem inançla dalga geçiyor hem de ciddi bir konuda, insanların korkuları üzerinden prim yapıyor. Siz de buna komik diyorsunuz, şuncaazcık beynin yok ve senin adına ben utanıyorum.

0|0
    1|0
Yükleniyor...