Babam !! Ya bu kadar mi guvenmez insan?

Balkonun kapisini kilitleyemiyorum ben actim sarj aletini aldim kardeşime kilitle demeyi unuttum babam kontrol etti sen mi actin evet dedim niye yatmiyon falan kizdi.
Yarım saat sonra sessiz sessz geldi kapiyi kontrol etti kilitli tabi benim kapının onunde saklanmis kontrol ediyo. Hee birini aldim eve. Ya bu kadar olur mu ya cok zoruma gitti

Yarin ne deyim babama?
Bu nasil bir kafa yapısi ya

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• demeki heryerin ayri oynuyo babanda bunu gormus

0|0
    0|0
    • Ya iste oyle bir insan olsam gam yemiycem evden disari çıkmıyorum sevgilim vs yok naptim da böyle dusunuyo

• kirilma baban o senin seni seviyor bundan bunu cikar negatif dusunme

• Hayir ya. Nasil dusunur birini alacagimi. Kabul edemem bunu hic mi guvenmez insan. O kadar uzaklastim ki su an konusmak istemiyorum artik onunla

En İyi Kız Görüşü

• Belki hırsız falan girir diye korkuyor

0|0
    0|0
    • Hayir benim ışığım açık uyumadığımi biliyo. Akli sira kapiyo niye acti bu diye dusundu gizlendi odami dinledi

Erkekler Ne Diyor 4

• Kafes alıp kitlesinler seni içine daha güvenli olmaz mı.

0|0
    0|0
    • Ya cok zoruma gitti ya. He kapıyı actim eve birini alcam durmus bide saklanmis sadece kafasi görünüyo odayi dinliyo ya

• Evladın olunca anlarsın.

0|0
    0|0
  • bu güvensizlik ne diye pat diye gir olaya

0|0
    0|0
    • Ya sevgilim olsa falan derim ki onu çağırdı sanmıştır ne sevgilim var ne dışarı ciktigim var cok zoruma gtti ya. Konusmuycam artik onla

• işler konuşarak çözülür. gerekirse çatır çatır kavga edeceksin ;) önce sana güvenmeli.. iki gün sonra NE diyecek ne yapacak ;) Zaman'ında konuşmalı

• baban senı sevıyor eve birini aldım lafında hiç hoş degil

0|0
    0|0
    • Ya ne düşünmeliyim? Kapiyi kilitledi gitti sonra ben actim mi diye kontrol etti saklandi odayı dinlemeye başladı

• Anlamak istemiyo musun. Sen olsan ne dusunursun. Kapiyi kilitledi sonra geldi bakti tekrar actim mi diye sonra da odayi dinledi ne düşünürsün sen

• tamam kardeşim sakin ol haklısın

Kızlar Ne Diyor 5

• Oha bu ne kizim. Kac kurtar kendini. Ben olsam kendi parami kazanir kazanmaz onlardan uzaklasip bidaha suratlarina bakmam!

0|0
    0|0
    • Ya cok üzüldüm tekrar gelip kapıyı kontrol etti saklandi odayi dinledi kapiyi actim sadece kafasini uzatmış dinliyodu

• Evden niye cikmiyorsun? Belkide baya bir psikolojik baski altina almislar seni evden bile cikmiyosun simdi oda kapina kadar kontrol ediyorlar. Inanamiyorum vallahi yasin kacki.

• Köy gibi bir yee gitcek yer yok bende evdeyim hep. Ama bu nasil bir kafa ya neler düşünmus

• Baban şizofren olabilir 😀

0|0
    0|0
    • Ya cok gururm kirildi ya. Hayir yapsam icim yanmaz yapıyorum şüphe etti derim sevgilim bile yok mk

• Nasil takmaym hic mi guvenmez insan nasil düşünür m resmen birine kapıyı actim diye düşündü bu nasil bir kafa ya

• al birini olsun bitsin

0|0
    0|0
    • Alsam bu kadar zoruma gitmezdk yapiyorum kontrol etmekte hakli derdim. Sevgilim bile yok benim adam ne düşünmüş gizli gizli kapiyi tekrar actim mi diye kontrol etti odami dinledi birini aldim mi diye dusunmus resmen ya bu nasil bir kafa

• Supheye dusurecek biseu yapmıyorum zaten

• kizim seninde hatan vardir. bilmiyorum bisey diyemem. ama baba herzaman candir yani

• Saklanmış mı :D Ya babalar böyle eve birini aldığı düşündüğünden değil o :D

0|0
    0|0
    • Ya ne anlarsin sen kapıyı tekrra actim mi diye bakti sonra da odayi dinledi ses var mi falan sen olsan ne anlarsin cok sinirlendim valla

• Ya kızma bende yaşıyorum ama alıştık artık

• Hakaret gibi ya hani şüphe ufak tefek tamam da. Ya resmen birine kapıyı actim falan diye düşünmüş cok canim sıkıldı hayir sevgilim vs yok evden dışarı çıkmam neyimden suphe ediyosun konuşmak gelmiyo icimden

• Yaw bişe olmaz belki adam başka şeye baktı hırsız girdi sanmıştır. Günahını alma bişe olmaz

0|0
    0|0
    • Ya benim uyanik olduğumu biliyo. Kilitledi gitti sonra ben actim mi yine diye kontrol etti durdu odamo dinledi

• Hep oluyosa baska anlam cikarir kizda. Gunah almiyor besbelli adam kontrol ediyo

Yükleniyor...