Kimin nasıl bir insan olduğunu kolayca anlar mısınız? Kalite radarınız var mı?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Önsezilerim beni nadir yanıltır. Bunlar işte hep tecrübe.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• hey merhaba,

mesafeliyimdir.

bugün çevremdeki insanlar, bir şekilde, şans eseri ya da diğer arkadaşlarımın aracılığı ile sohbet edip ardından ayrılamadığımız, hatta varlığına ve sohbetine ihtiyaç duyduğum insanlardır.

onun haricinde kimseyi bir kalite testine tutmak ihtiyacı duymuyorum. bunu zaten ben bilemem ki.

sorunun kökü ile birazcık oynayacağım. bir insanı kaliteli, ya da kalitesiz olarak ayırabilmem mümkün değil. açıkçası bir insanın kalitesiz olduğunu söyleyebilecek kadar "kaliteli" bir insan değilim. bence aslında sen de bunu kastetmedin :)

kendime has bazı kırmızı çizgilerim var. o çizgileri geçen olursa, o kişi bana uygun değildir. yani kalitelidir, ya da kalitesizdir farketmiyor; bana uygun değildir.

eğer soruyu yanlış anladıysam, ya da anlamamak konusunda ısrarcıysam kusuruma bakma.

mutlu akşamlar dilerim,

1|0
    0|0
    • Merhaba😊 Ne kastettiğimi anladığını biliyorum soru köküyle istediğin kadar oynayabilirsin. Ben de senin ne kastettiğini çok iyi anlıyorum:) Farklı cevaplar güzel perspektifler yakalamanı seviyorum sana da mutlu akşamlar...

• evet 15 dakikalık bir yüzyüze muhabbette onu kendi beynimde kurduğum arkadaşlık testine sokarım insan seçerken çok dikkar ederim ses tonundan bile ne hissettiğini anlarım

1|0
    0|0
    • Nasıl bir test🙄

• güvenilirliğini tepkilerini bana karşı ne kadar sıcak ve samimi olduğunu ne kadar açık konuştuğunu benimle konuşmak isteyip istemediğini felan

• Yüz ifadesi yeter

1|0
    0|0
  • Anlayamıyorum pek ya

1|0
    0|0
  • Eh iste biraz

1|0
    0|0
  • Gözlerine bak mal gibi bakiyosa abaza saf, masum gibi bakiyosa fakir, sert bakiyosa dümenci, gozlerini kaciriyosa utangac, gozleri fildir fildir donuyosa çakal, gozlerinin ikiside ters yonlere bakiyosa şaşı

1|0
    0|0
  • bir bakışım yeter

1|0
    0|0
  • ben anlamam da annem çok iyi bilir. Birini ilk görüşte şak diye söytler ve dediği çıkar her zaman :D

1|0
    0|0
  • Kalite asla tesadüf değildir

1|0
    0|0
  • Yarım saat konuşayım yeter

1|0
    0|0
  • 5 cümlede anlarım

1|0
    0|0
  • yani o konuda hislerim iyidir

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Fikir yürütürüm ama kimin nasıl bir insan oldugunu kimsenin anlayamayacağı kanısindayım. Bazı insanlar kendilerini çok güzel gizliyorlar.

1|0
    0|0
  • Bu zamanda kimin kaliteli olduğunu anlayamazsın. Insanlar sana kendilerini olduklarından daha masum tanıtırlar.

1|0
    0|0
  • Deger verdigim kişiler beni sasirtmadi ama bilmiyorum yine de

1|0
    0|0
  • Anlarım

1|0
    0|0
  • Anlarıx herhalde

1|0
    0|0
  • Kesinlikle evet ilk görüşte ve ilk konuşmada aldığım elektrikten güzel analiz yaparım ve hep tutmuştur

1|0
    0|0
  • Kolayca anladığımı sanıyorum her defasında

1|0
    0|0
  • Var.

1|0
    0|0
Yükleniyor...