Turk Kurt diye cok ayirmaya calistilar ama basaramadilar sizce😌?

Kurt kardeslerimiz caddelerde bu vatan icin hepbirlikte diyorlar... ne mutlu bize.. bazilari da var ki Turk ama hainlikte sınır tanimiyor.. pkk yandasi kurtler gibi ayni yani hic bir farklari yok..

Güncellemeler:
Turk bozuntusu @merhabalar93... ben engel koymadim korkmadim yazacaklarindan ama sen korkmussun asla bir Turk kizi olamazsin Turk kizi cesurdur klavye basinda bile korkuyorsun😂
Niye geldin muhattap oldun tekrar engelledin o hhalde@merhabalar93 Ya ne kizlar var Allah akil versin ne diyim.. yine engel koydu neyin kafasini yasiyorsun kizim bir aklini basina al da konus benle..

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Her kürte pkklı muamelesi yapan insanlar pkknın istediği tiptir pardon ama insanlar mı dedim? Onu geç bu ülkede İslamı dinin yaşıyan Türk oğlu türklere bile arap pici diyen it soyları var en uyuz olduğumda onlar zaten. Neymiş turancıymış hadilen oradan tengrici şamanist picler

1|2
    0|0
    • Aynen oyle arap yalakasiymisiz da muslumanlar Turk olamaz mista asil Turk onlar degil bir baksin gecmise talas savasi kac yilinda oldu ve Turkler akin akin muslumanliga gecti basmiyor ki kafalari😇nyse herseyin farkinda olan bizler variz cok sukur

• Cook mevzular var derin

• Mevzular derin fakat hepsi aynı kapıya çıkıyor nereden baksan elimizde kalıyor cumhuriyet tarihi.

En İyi Kız Görüşü

• Türk kurt kardeştir

1|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Her ırkta çürükler elbet vardir. Her daim diyorum ırk farketmez bu vatanını seven herkes kardeşimdir. Sadece Kürt değil, terör örgütü asalayı protesto etmek için kendini yakan Artin Penik gibi Ermenileride gördü bu ülke. O yüzden ırkçılık saçmalıktır. Hele ki bu zamanlarda ırkçılık yapanlar net ulkenin bölünmesine zemin hazırlıyor.

2|0
    0|0
  • allah kardeşliğimizi dirliğimizi birliğimizi daim eder işaallah pkk olayını kürt olayından ayırmak gerekir tabiki destekleyenler var bu su götürmez bir gerçek ama bu ülkeyi beraber kurduk beraberde devam edeceğiz büyük çoğunluğuda vatanına bayrağına bağlıdır

1|0
    0|0
  • Kürtlerin rahat %70 i haindir. Geri kalanıyla zaten öncedende kardeştik şimdide.

3|0
    2|1
  • Ne demiş Erbakan Hocamız:
    "Kürt ile Türkü Ayırırsanız Ne Türk Kalır, Ne Kürt.. Birleştirirseniz Çanakkale Misali Ne ingiliz kalır Ne Fransız. " ;)

1|1
    0|0
  • İyi hoş ama darbe en cok onlara yaramaz ilk asılacak olanlar darbeciler olur sonrada onlar olur ve bunu bildikleri için istemiyorlar zaten şöyle düşün mecliste hdp nin idam cezasına meclise gelirse hayır oyu vereceği açıklandı sence hdp birşeye hayır diyorsa o işte bir bit yeniği olmaz mı bu adamlar şehitler için ortak bir açıklamaya hayır oyu veren adamlar emin ol istemiyorlarsa altında gt korkusu vardır.

0|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • kurtlerin cogunluk oldugu yerde 90% en az pkklidir

0|0
    1|1
  • Bugunede sukurler olsun..

1|0
    0|0
  • Kurtüm ama atatürke aşiri bagliligim var ❤

1|0
    0|1
    • Ataturk e de cok bagimliligin olmasi sart degil sadece hainlik yapilmasin sevilsin sahiplenilsin bu topraklar turkiye bayrak askiyla yanip tutusulsun.. bu topraklar hepimizin

• Vatan haini cok bu ulkede niye biliyor musub? oynanan oyun cok. .. kurtler cahil cogunlugu kandiriyor buyuk gucler toprak verilir va diyorlar affesrsin nah verirler kendileri konar o toraklara. niye bu ulkede kardes kardese yasamak varken bu olsun

• Bu zamana kadar bunu basaramadilar insallah bundan sonrada basaramiyacaklar

1|0
    0|0
  • Aynen azizem

1|0
    0|0
  • artık kime türk, kime kürt diyeceğimi şaşırmış durumdayım. suriyelilerede kanka dememek için kendimi zor tutuyorum...

1|1
    0|0
  • Aynen katılıyorum.

1|0
    0|0
  • Kürtleri sevmem ampul kafalara hayranım

0|0
    1|0
  • Ya bir kaybol Turkun Turkden baska dostu yoktur.

0|0
    1|0
  • aslında başardılar bakma. biraz birlik havasındayız şu aralar ama sorunlar maalesef devam edecek.

0|0
    0|0
    • Belli olmaz o is

• akp düşsünse aponun bile bir tarafını yalar bunlar :) bu hükümeti sevmediğim halde böyle düşünüyorum valla. darbecilere mi düşmanlık besleyecekler? haliyle beslemeyecekler. kahroluyor bu ara hepsi.

• Aynen oyle zaten yalamadilar mi pkklilarin bivtaraflarinni sirf tayyibe karsi hdp ye oy bile verdi adiler

• Katılıyorum. Doğru bakış açısı bu olsa gerek.

0|0
    0|0
  • bundan sonra ayramazlar artık sadece kardeşlik ya da vatan hainliği var

0|0
    0|0
  • k. rtler cahil bir toplumdur mitinglere gidip biji biji diyip duruyorlar aralarinda tek tük düzgün varsa var ama sahtekarlar cogu mitingde gercek kmliklerini gösteriyorlar birde nevruzda ne olduklarini gösteriyorlar o bayraklarla vs seylerle

0|0
    0|0
    • Genellememek lazim elbette

• Muslumanlara eziyet edenemi asla!

• ben herseyin daha güzel olmasi icin dünyanin güzel bir yer olmasi icin mazlumlar icin yardima muhtaclar icin allahin rahmeti icin dua edin demek istedim sakin olun kardesim ben cikicam iyi geceler :)

• faşoların tatlı telaşı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kürtler de arap caddedeki erdocu akpliler de arap. normaldir bir olmanız.

4|1
    1|0
  • Biz kurt turk laz cerkez diye ayirmiyoruz zaten. Adamina gore muamele ediyoruz. Toplum icinde yasamayi bilen. Gorgu kurallarini bilen. Saygili davranan herkes kardesimdir.

1|1
    0|0
  • Türk Kürt kardeştir 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Aynı bayrak, aynı ülke... Oyuna gelmesin kimse.. Allah yar ve yardımcımız olsun 🙏🏻

1|0
    0|0
  • kurtler darbeden tirstigi icin cikti vatan icin degil askeri darbe başarılı olsa idi kökleri kazinirdi

0|1
    1|2
Yükleniyor...