Merhaba arkadaslar ailenin giyime karismasi?

Merhabalar. annem kapali hatta sulaledekibutu n kadinlar kapali. ben 19 yasindayim ve kapanmiycam. oyle abarti bir acikligim yok. ama ailem cok baski yapiyor. surekli laf sokuyorlar. gururuma dokunacak seyler soyluyorlar. dogru olani tabi biliyorum. hatta tatile dek bes vakit namazimida kiliyordum. ama tatilde memlekete donunce farkettimki hic birsey degismemis yillardir suregelen baski hala devam ediyor. evde gram huzur rahat yok bana. psikolojik sebeplerinde etkisiyle namazim kaldi. genel olarak her seyime karisiyorlar sanki benim hayatim degilmis gibi. bu durum hep boyle devam eder mi? ilerde esimle ayri bir memlekette yasarsamda istedigim gibi giyinebilirim ama bir seyleri gizli sakli yapmaktan nefret ediyorum. kendimi ozgur hissedemiyorum. baskiyi hissediyorum. ne yapabilirim?

Güncellemeler:
Cok kucukken erkek kardesime yuzmeyi ogretmetye calisirdi babam. ama bana hic bir zaman teklifte dahi bulunmadi.6. 7. Sinif civari mayolu kizina sarilmak gunah mi sanki? ben caninizdan kaninizdanim ya siz bana ogretmiyceksiniz de kim ogretcek. yollar gecti lise 4te sevgilim ogretti. simdi dusunuyorumda yaptigim her hatanin sebebi aile. onlar zamaninda bana ogretseleddi boyle bir hatayada dusmezdim

0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...