40 yıl hapis yattıktan sonra suçsuz oldugunuz söylense?

40 yıl hapis yattıktan sonra suçsuz oldugunuz söylense?ABD'de 1976'da işlenen iki cinayetin zanlısı olarak tutuklanarak 40 yıl hapis yatan 70 yaşındaki Joseph Sledge'nin suçsuz olduğu ortaya çıktı. Sladge den savcı özür dileyerek 1.8 milyon Tl tazminat ödenecegi söylendi.

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yıllarını da geri verebilecek miymiş?
    Çok zor bir şey.
    Yargıçların bu konuda diken üstünde olması gerekir. Yoksa öteki dünyada çekecekleri var...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bununla ilgili bir documentary izlemiştim adı sanırım making a murderer o adalet sistemi yozlaşmış Amerikasını çok iyi ve soğuk şekilde aktarıyor tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • o hayata alışmışım hapis yatmaya devam ederim =//

1|0
    0|0
  • "Öyle adaletin... "diye başlayan cümle kurarım.

1|0
    0|0
  • Pardon filmini mutlak izleyin derim :D

0|0
    0|2
  • Beni 40 yıl içeri atan hakimin savcının anasını s! kerim. Yaş 70 olmuş. O saatten sonra çıksam ne çıkmasam ne

0|0
    0|0
  • Cikinca ilk isim iki kisiyi oldurmek olur

0|0
    0|0
  • 40 yılım gıtmıs parasına sokayım

1|0
    0|0
  • 70yasa gelmis billionare verseler ne yazar allah canimiz olsada izin vermezdi dimi

0|0
    0|0
  • İşte bu gibi sonuçlara mahal vermeme adına; AB idam cezası kaldıralı yıllar oldu!

0|0
    0|0
  • rte nin taktiği. bilmiyorduk, kandırıldık. biz kim tarafından kandırıldığımızı, sizden öğrenecek değiliz!..

0|0
    0|0
  • tam olarak idam bu yüzden gelmemeli. haksız bir kişiyi bile öldürmenin hesabini veremeyiz.

0|0
    0|0
  • Hayatın çürümüş gençliğin gitmiş değil 1.8 dünyayı verseler boş

1|0
    0|0
  • 70 yaşından sonra paraya ne yapsın

0|0
    0|0
  • Parayla umumi tuvalet yaptırırım :D Zamansız gelen paranın içine ediyim sizde edin :D

0|0
    0|0
  • Tazminatini yemisim o yastan sonra trilyoner olsan ne fayda

1|0
    0|0
  • Parayı götünüzee sokun orospuu çocukları

0|0
    0|0
  • adam hapise 30 yaşın da girmiş ,70 yaşın da çıkmış. ben olsam hüngür hüngür ağlarım , beni hapise attıran hakime dava açarım ve onu hapise attırırım , tazminatımı da alırım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Abi yazık ya, içim acıdı. Bir özür ve parayla telafi edilebilecek bir şey değil 40 yıl. Gerçi telafi edilmesi imkansız ya o ayrı. Çok zor bir soru :(

0|0
    0|0
  • cok kotu bisey ya:(

2|0
    0|0
  • Kafayı yerdim heralde sonuçta o kadar yıl hapis yatmış daha fazla tazminat isterdim hatta onlarında 40 yıl içeride kalmasını sağlarım.

0|0
    0|0
  • Para 40 yılı geri mi getirecek?

1|0
    0|0
Yükleniyor...