Erkekler kendi aralarında çok iyi anlaşabilirken neden bu durum kadınlarda yok?

Yani bakıyorum erkeklere hepsinin arası iyi çok nadir oluyor öyle 2-3 kişinin arası kötü olan, ama kadınlarda hep bir gruplaşma, bir dışlama falan. Bunun nedeni ne? Gerçekten anlayamıyorum.

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin temeli daha sağlamda o yüzden, öyle kolay kolay arkadaş olmayız biz, başta soğuk oluruz zamanla hatta senelerle anca arkadaş dost olurz. Yani tanıya tanıya

Ama kadın öyle mi, okula gider sırada durduğu kızla konuşur hooooooop arkadaş, yurtta biriyle konuşur hoooooop arkadaş, sınıfta biriyle konuşur hooooooooooop arkadaş.

Bu yüzden de çabuk dağılır arkadaşlıkları.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cevap çok basit kızlarda çekememezlik var bide herkesin işine burunlarını sokarlar. Ondan dolayı. Erkekler düz mantık kanka bgn maça gidelim ok abi bitti gitti. Bizimkiler şu cafeye gidelim ay yok oraya berkecanlar gelio falan ... Gördün mü böyle işte. Erkeklerden neden? Kadınlar nasıl? Derler her zaman 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kadınlar bakımlarını bile gördüğüm kadarıyla "diğer kadınların onları nasıl göreceği" üzerine yaparlar, erkekler için süslenmezler yani çoğunlukla; bu rekabet başka nerede var ki.

0|0
    0|0
  • Kadınlar birbirini çok kıskanır. hele ki dış görünüş ve giysi konusunda biri öbüründen iyi olursa kötü gibi gözüken hasetinden çatlar. ve kadın zayıf mizaçlı olduğundan bir gruba ait olmak ister dışarıda yalnız kalmamak için.
    -erkekler sert mizaçlı olduğu için gruplaşma olmaz. yeri gelince yalnız başıma da yaşamayı bilirim diye kendine güvenir.

0|0
    0|0
  • Kıskançlık doğalarında var.

0|0
    0|0
  • Kiskanclik

0|0
    0|0
  • beyinde bozukluk var

0|0
    0|0
  • Çünkü kadınlar kıskanç

0|0
    0|0
  • Değişiksiniz

0|0
    0|0
  • Genelde 2 erkek aynı şeyi giyerse tarzları uyuştuğu için arkadaş olur kızlarsa bende var onda olmamalı modunda oluyor :D buradan çıkartabilirsin

0|0
    0|0
  • Sizde birbirinizi cekememe kendi cinsine karşı cirkeflik arkasından atıp tutma vs. olduğu için erkeklerde bu durumlar yok ondan

0|0
    0|0
  • Sizde kiskanclik var

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Çünkü kadınlar sadece kendi duygularına önem verirler.

0|0
    0|0
  • cünkü siz karilar fesatsiniz kötüsünüz hepinis

0|0
    0|0
  • kıskançlık, fesatlık, kin ooooo daha neler neler

0|0
    0|0
  • çünkü şeytansınız

0|0
    0|0
  • Kadının oldugu hee yerde fıtne fesatlık vardır

0|0
    0|0
  • kadinlar cahildir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Katiliyorum lanet olsun ya. Erkek olsaydim cok iyi arkadasliklarim olursu. Hemcinslerimin iki yuzlulugunden arkadan vurmalarindan biktim

0|0
    0|0
  • Çünki bayanlar kendilerine benzeyen hiçbir şeyi kabul edemezler. Tek ve özel olmak isterler fakat erkekler için bu durum aynı değildir

0|0
    0|0
  • Kadınlar arasında malesef bir kıskançlık var. Birbiriyle yarışa girmek, birbirinden daha iyi olmak gibi. Erkeklerde bu duygu daha az gelişmiş olduğundan dolayı birbirleriyle daha iyi anlaşıyolar ve kıskançlık da yapmadıkları için birbirlerini kötü hissettirmeye çalışmıyorlar

0|0
    0|0
  • Sizde yoktur ben anlaşabiliyorum 😀😀😀

0|0
    0|0
  • Kiskanciz:)

0|0
    0|0
  • Erkekler kıskanç değil, dedikoducu değil, erkeklerin arkadaşlıkları çok güzeldir

0|0
    0|0
  • kadinlar daha kinci

0|0
    0|1
  • kıskançlık

0|0
    0|0
  • Çünkü kadınlar erkeklerden daha gelişmişlerdir yapisal olarak beyin olarak

0|0
    0|0
Yükleniyor...