Gerçekten bu hayattan usandım?

Arkadaşlar bu hayata bizler neden geldik ki? İnanın bazen keşke hiç olmasaydım gelmeseydim diyorum bu içi pislikle dolu olan dünyaya , gerçekten bıktım ya sesimi duyan beni anlayabilecek bir insan yok mu? Hiç mutlu olamıyorum hiç bir konuda rabbime isyan etmem doğru olmaz. Ama bir insan bu kadae şansız olabilir mi diyorum kendi kendime haline şükür et senden kötü durumda olan birsürü insan vardır illaki demeyin ben bununda farkındayım. Herkesin derdi kendine. Her akşam ailem ile kavga etmekten ve onların bana cephe kurmasından nefret ediyorum. Dışarı çıkınca çağıracak bir arkadasim bile yok mesela 3 yildir sevdigim bir kiz var ama platonik. Bu hayat cok garip daha neler neler.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Çoğu insan bunları yaşıyor aslında sana kadar değil yani

0|1
    0|0
    • Farkındayım

• Keşke söylediğin kadar kolay olsaydı 😕

• Değil bende yaşıyorum buna benzer ama napalım bugün en beklediğim biri öldü örneğin yaşam çok ani bitiyor ve elinden geleni yap sonra yaşama bırak gitsin

En İyi Erkek Görüşü

• bende senın gibiyim kardeşim allah kımseye kötü kader vermez kendın yazarsın sen gerçekten seversin senın olmaz sahteler sever onun olur sonra işi görünce yol verir benden sana tavsiye kurana yönel allaha ibadet et dürüst ol zamanla gerçekleri görüceksin süphen olmasın bak bana dinle ugraşıyorum ama sevgilim yok cok rahatım

0|1
    0|0
    • Dinden imandan çok uzak kaldık kardeşim böyle şeyleri düşünüp kendimize sıkıntı vermekten. Çok haklısın. Ağzına sağlık.

• Özelden ulaşırım

• Her zaman beklerim canım

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Öyle herkes aynı yaşayamıyo bu lanet dünyada öbür dünyadan bişeyler bekliyom artık

0|1
    0|0
  • silah ayarla boom diye slk

0|0
    0|0
Yükleniyor...