Ülkemizin geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ülkemizin stratejik konumu, son yıllarda ülkemizde ve dünyada artan terör olayları, komşularımızın çoğunun iç savaş geçiriyor olması, Arap baharı ve son olarak da darbe girişimi ve OHAL ilanı hakkında ne düşünüyorsunuz? İç savaşa mı sürükleniyor ülkemiz?

1|1
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Bu millet geçmişinden ders almadıkça tekerrür içinde olacak ve ne yazık ki çok çabuk gaza gelen, bugün acı çekip yarın unutan insanlarız. Sorgulamak hak getire. Böyle bir topluluğa her şey müstehak diye düşünüyorum. Kendi kendimizi yiyerek çürüten bir sistemimiz var çok ilginç yöneten güçler istedikleri konusunda başarılı oluyorlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ortadoğuyu haberlerde nasıl izliyorsak şu an dünya medyası bizi öyle izliyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Amaç iç savaş ve karışıklık bahanesi ile herkese zorla dayatılan demokrasi planı tehlike geçmiş değil. Başka planları da vardır her yönden kuşatma var olduğunu düşünüyorum pkk yavruları yetmiyordu üstüne bu kadarını yaptılar ya utanmadan Allah bizleri tüm masum halklar olarak korusun ve birlik olma zamanı sağduyulu ve tedbirli yaşamalıyız vatandaş olarak hayat devam etmeli diye düşünüyorum ohal bakalım nasıl gelişecek.

0|1
    0|0
    • Dünya iyi bir yer değil insanlık için. İşler karışacak türkiye için. Şuana kadar iyi direndi

• Kim demişti bilmiyorum şu an : ya Dünya başka bir yerin cehennemi ise diye azınlık kötüleri seyirci iyiler olarak besliyoruz maalesef ama iyiler kazansın

• İyiler bu dünyada kazanmıcak :)

• Karanlık

0|0
    0|1
  • Ulke olarak degil dunya olarak düşün
    Nasil iyiye gidilebilir.. bence artik imkansiz.
    Ahir zamandayiz. Kiyamet alametlerinin bir cogunu yasiyoruz. Kiyamete yaklasiyoruz
    Artik kimse iyiye gitmeyi umut etmemeli

0|1
    0|0
  • Ülkenin hali BOP insanlar bunu unuttu bile

0|1
    0|0
    • Detaya onu yazacaktım aslında. Burdaki kitle anlamaz diye yazmak istemedim. Dünyayı yöneten gizli bir güç var ve emelleri var BOP gibi. Er ya da geç iç savaş çıkar diye düşünüyorum ülkemizde. O kadar keskin kutuplar ki

• Allah korusun diyorum bu ülke karışık bir yer ne olacağı hiç belli olmuyor 😊 Türk insanı işte ne yapacaksın kutuplar kadar bilinmezmiş ya.

• Allah sonumuzu hayretsin. Hükümete de akıl fikir versin

• Allah korusun. Ancak istenilende bu gibi geliyor bana.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...