Fatih portakal haini tutuklanabilir. Gözaltına alındı iddiasi var?

Sizce tutuklanabilir mi bu ve Demirtaş ve hdpnin çoğu ve Uğur Dündar gibi türevler?

Ne istiyorsunuz?

• İnşAllah saydıklarının cezalandırılır.
    45% (13)55% (12)49% (25)Oy Ver
  • Demokrasiye darbeye hayır !
    21% (6)9% (2)16% (8)Oy Ver
  • Kim haklı , kim haksız bilmyor çözemiyorum ki..
    34% (10)36% (8)35% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• O adam Terörist gibi zaten onuda tutuklasınlar. Hiç sevmediğim bir haberci

1|2
    1|1
    • doğruları söylemek hata demek ki yalanlarla kandırmalarla yaşamayı seviyorsan sürün sende

• neyin doğru neyin yanlış olduğunu söyleyecek değilim ama yanlış düşünüyorsun

• Görüşün buysa saygım sonsuz. Benim görüşümde bu ben böyle düşünüyorum.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben o adami seviyordum ya her zaman gorusunu dile getiriyordu :D neden gozaltina alindi ki? ayrica ugur dundae starda habercilik yapmis sıkı bir Ataturkcudur hukumete bir sey soylendigi an koltugundan aliniyor cuneyt ozdemir gibi

0|0
    1|2
    • Hepsi mason özellikle Dündar din düşmanı abdli suratlı bir ajan.

• Dogrudur görebilir miyim?

• Googlea yazar mısın? şu an 107 sekme açık internet çubuğumda.

• Akp yi desteklemeyen gerçekleri halka aktarmaya çalışanlarin terörist hain ilan edildiği bir ülke aman ne kadar güzel

1|2
    1|2
    • Desteklemiyor diye değil hanfendi , yapıcı elestirecegine provakasyon yapıp taraf tutup akplileri aşağılıyor hem de diktatör (!) Erdoğanin ülkesinde !..

• @JohnMacTavish dünkü yorumundan dolayı siber suçlardan hala haber beklemekteyim.

• hayırlısı...

• Ülkedeki en iyi ve en dürüst haber sunucusu olmanın yanında, akp yandaşı olmayan, tarafsız yayın yapan sayılı habercilerden. Yeri gelir tüm partileri eleştirir. Heralde bu kadar korkusuz ve dürüst olması onu terörist yaptı. Yazık size.. Fatih Portakalın yanındayız.

0|0
    0|1
  • Fatih portakal neden tutuklansın? Adam neyapdı? Ne alaka? Bal gibi haber sunuyor.

0|0
    0|1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 11

• 1|0
    0|1
    • Fatih portakalın arkasındayız adam benim gözümde en iyi haber sunucusu 👏🏻🇹🇷

• Gerekçe ne tutuklamak için?
    Hain derken nasıl bir hainliği var Fatih ve Dündar'ın anlamadım..
    Sizlerle aynı siyasi görüşte olmamaları mı?

2|0
    1|2
  • Yahu portakalı soysan ne olurrrr... başına koysan ne olurrr..

1|2
    1|0
  • Daha bügün sırrı sakık sayın öcalan diye acıklama yaparken fatih portakalı içeri almak neyi iyileştirir? o kadar hdpliler fink atıyorken teroristlerle hepsi dışarda rahatca geziyor devletin parasını harcıyorken hemde...

1|0
    0|0
    • Haklisin ama pkk daha güçlü düşman ve 35 yıldır açık düşman az mantık ve sabır.

• aga alsınlar onlarıda direk içeri ya fırsat bu fırsat bir daha böyle fırsat geçmez ele

• Kesinlikle ama bütün dünya üzerimize oynuyor kolay değil. Önce vatan sevgisi , eğitim, bilim , üretim , çalışmak sonra dua etmek lazım.

• Akp nin yalakalığını yapmayan, sizinle aynı fikirde olmayan herkes terorist zaten mk yobazları ülkenin içine ettiniz, adalet demokrasi yerle bir oldu , bu ülkeye siz ve sizin gibi yobazlar yüzünden hep geriye gidiyor.

1|0
    2|2
    • Yav he he 15 milyon solcu yobazlar hep ayni nakaratı anlatıyor. Laf çok icraat yok.

• @fatonuz inş, bunun için dua etmeliyim 😀 Hadi iyi sabahlar,

• ✋✋✋✋✋

• adi bakir erkek takip 259pembeli lowl ruhun bakire olsunun sozun kapagi olmusunki o sozede katilmiyorum ama sen nesin bilemeyiz biraz degisiksin dostum orasi kesin

0|0
    0|0
    • Saane olum benden , sen benim hayatıma değil söylediklerime bak Kİ hayatımda da bir ayıp yok sizin gibi...

• devlet bir işler karıştırıyor hayırlısı diyeceğim ama hayırlı bir tarafı yok

1|0
    0|0
  • Fatih portakal mı darbeci? Xd bnce siz tayyipizm inancında olmayan herkesi tutuklayın kolay olsun.

1|0
    1|2
    • Darbeci değil terörist kaç yıldır biliyoruz. Medyacı terörist olamaz mı?

• @fatonuz biri haksızda olssa adide olsa yinede mert davranıp yapdıklarını söylemiş. Eğer sevmediğin biri iyi birşey yapdıysa ozaman seninde bunu anman teşekkür etmen onun tarafında olduğnu göstermezki. Bence niyeti amacı farklıydı ama yalnış anlaşılmaya açık bir konu.

• @Cilekreceli123 bence niyeti amacı gayet açık bir şahsiyet bu adam hoşlanmıyorum benim görüşüm bu vatan haini olduğunuda düşünüyorum buda extra görüşüm. Sen kahraman ilan edebilirsin saygım var ama umrumda olmaz benim gözümde vatan hainidir.

• Bu ülkede kesinleşmeden birine hain demek ne kadar kolay yav. Bir insan tutuklanabilir ama gerçekten suçlu olup olmadığı bir mahkeme sürecinden sonra anlaşılır. Yazık günah ya. Herkese hain dediğiniz için alakası olmayan insanlar da çok fazla zarar görüyor. Bu mu adalet, bu mu demokrasi?

0|0
    0|0
  • Demokrasiye darbeye hayır ne la :-D

0|0
    0|0
  • Türkiye Osmanlıya nasıl dönecek diye düşünüyordum hep. Her işte bir hayır vardır demek şeriata vesile olacak darbe z:) Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyoruz , onlari hep yad edeceğiz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...