Yavaş yavaş deliriyorum :(?

Bazen çok kibirliyim bazen çok alçak gönüllü nabıcam ben?

Herşeyimi birine benzetiyorum. Kendimi tanımıyorum özgüvenim 0. Sanki herşeyimi eleştiriyorlar her hareketimin açıklamasını yapıyorum kendime.

Güncellemeler:
Delirmiş insanların yüzleri hareketleri gözümün önünden gitmiyor ayrıca. Sürekli her hareketimi onlara benzetiyorum.
Yardım edin didik

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Insanları kenarda bırak. Kendi iç sesini dinle. Dört dörtlük olamayız. Kendini hem eleştir hem taktir et. Kendinle ilgili yorumda bulunmalarını iste. Kendi yolunu kendi kararlarınla çizebilirsin önemli olan insani kimliğimizi yitirmemek. Zaman alacak ama teker teker çık merdivenleri.

0|0
    0|0
    • İnsanlardan kendinle ilgili yoruma bulunmalarını iste demissin. Ne kadar mantıklı bu. Dostlarımızıda kaybetmezmiyiz boylece

• Olmasa da olacak hep varolan bir şey yok ki.

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendin ol kimin ne düşündüğü ya da konuştuğu önemli değil sen busun ve değişmezsin özgüvensiz olma kimse dört dörtlük değil sonuçta.

0|1
    0|0
    • Önceden böyle değildim. Hatta kbirimin sebebi baya iyi bir geçmişim var. Travmalar geçirdim

• bir cevap verin arkadaş ya yorum yazdıgım kaçıyor

• Kimse kimseden üstün değil arkadaşım kibit başka bir olay senden daha iyi binlerce insan vardır kibir birazda bencilliktir bana kalırsa bence bundan kurtulmalısın.

• Seni bu hale getirenlere inat, yıkılan öz güvenini tekrar kazanacaksın

0|0
    0|0
    • Umarım bütün yorumlarıda okumuşsunuz :)

• İyi haber deli insan deli olduğunu farketmezmiş farkederse deli değilmiş. Hadi yırttın gene

0|0
    0|0
    • eyv sende olmasan nabucagık yav

• Okul var evet fakat hertürlü aynıyım sosyal fobi felanda var sürekli düşünüyorum

• psikoloğa falan git o zaman bence

Erkekler Ne Diyor 2

• delisin delisin

0|0
    0|0
  • Oha. Aynı ben acaba şizofrenmiyim 😱

0|0
    0|0
    • Korkutma la onada takıyorum sonra

Yükleniyor...