Adalet okumak istiyorum fakat Atatürkçü olduğum rte'ye kıllığım çok belli, memur olamazsam boşuna yazılmasam mı?

Adalet okumak istiyorum fakat Atatürkçü olduğum rte'ye kıllığım çok belli, memur olamazsam boşuna yazılmasam mı? Sonuçta yancılarını alıyorlar, Fetö olayından sonra ihtimali bile söz konusu değil sanırım bir Erzurumlu olarak.✌🏼️

0|1
6|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Belli etme sende aptalmisin nesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Yancilarini almiyorlar kendi hayatinda yasadigin inandigin konulari vs. Calistigin yerde killik olsun tavrim. belli olsun diye yapiyorsan bu etrafindaki insanlarin huzurunu kacirabilir senin gibi dusundugu halde calisip evine para kazandirmak isteyen bir cok. memur var

0|0
    0|0
  • Sanıggglar gesssin diyr bağıracan işte Erdoğan'ın yanindakiler seni niye engellesin ki 😂

0|0
    0|0
  • Zorlama almazlar. Ben öyle torpiller gördümkisorma

1|0
    0|0
  • Rte de senı cok sevıodu zaten kanks

0|0
    1|1
  • Böyle düşünme, ideallerini gerçekleştir

0|0
    0|0
  • Onlara inat vazgeçersek kaybederiz her daim ve Susma ya itiliriz her zaman güçsüz olma her daim ayakta dur ve Başar bize senin gibi insanlar lazım lütfen vazgeçeyim deme

0|0
    0|0
  • Sormuşsun cevaplamışsın.
    Ne diyim

0|0
    0|0
  • Belli olmaz dene şansını.

0|0
    0|0
  • Aman sen ve senin gibiler hukuk okumasin once tarafsiz olmasini ve saygiyi ogren sonra hukuk oku

0|0
    0|0
    • Reisinize mi sövdüm? Nerede gördün saygısızlığımı?

• Altı üstü 2 bağırır, klavye kullanırım. Görende savcı olacağım dedim sanır.

• Aman olma o adalet terazisi daha sende baslamadan zaten sasmis sen baska bir sey oku mumkunse

• bence oku bir feto gider bir feto gelir, Amerika bulaşık devletleri yerine başka birini koyar, senide bir şekilde biyerlere yerleştirirler.

0|0
    0|0
  • ona bakarsan 2009 2010 2011 pmyo sınavlarının soruları cemaat tarafından dağıtıldığını bildiğim halde hazırlandım girdim 3 kere olmadı ama ben elimden geleni yaptım içim rahat

0|0
    0|0
  • Feto atatürkçü mu ne alaka?

0|0
    0|0
  • Saçma bir bakış açısı seninki. Memur olabilirsin sorun yok ama bu kafayla zor tabi

0|0
    0|0
  • Saçmalama ya istediğin gibi girersin

0|0
    0|0
  • Göze batarsan yapmazlar heleki bu zamandan sonra...

0|0
    0|0
  • Bence oku

0|0
    0|0
  • Mülakat = Torpil yoksa hikaye.

0|0
    0|0
    • Fetöcüyüm desem alır mı ki bi' zamanlar kankilerdi. Eski kankiden düşman olmaz.😂

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...