Beyler siz olsanız ne düşünürdünüz?

Çok güzel bir hayatınız var, kız arkadaşınız var geziyorsunuz tozuyorsunuz , sevişiyorsunz oh keyfiniz yerinde hayat size güzel. Tüm bunları yapamayan bir arkadaşınız var (not:bunları yapıp yapamaması beni ilgilendirmiyor ezik falan görmüyorum onu) . 1 ay sonra askere gideceksiniz ve bilidğiniz gibi askerde bunları yapamyacaksnız. B arkadaşınız size durmadan askerde mast'a talimsin , koğuşda günleri sayarsın artık vs... gibi lafları defalarca söylüyor siz bu arkadaşınız hakkında ne düşünürdünüz?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Seni kıskanıyor dememizi bekliyorsun..

0|0
    0|0
    • E sen ne diyorsun? Kendi düşünceni söyle.

• Hmm tamam, seni tanımıyorum ama çok güzel olduğunu düşünerek yaşlanınca seninde güzeliğin gidecek diyorum defalarca , hakkımda ne düşünüceksin acaba.
      yaşlanınca seninde güzeliğin gidecek
      yaşlanınca seninde güzeliğin gidecekyaşlanınca seninde güzeliğin gidecek
      yaşlanınca seninde güzeliğin gidecekyaşlanınca seninde güzeliğin gidecekyaşlanınca seninde güzeliğin gidecekyaşlanınca seninde güzeliğin gidecekyaşlanınca seninde güzeliğin gidecekyaşlanınca seninde güzeliğin gidecekyaşlanınca seninde güzeliğin gidecekyaşlanınca seninde güzeliğin gidecekyaşlanınca seninde güzeliğin gidecekyaşlanınca seninde güzeliğin gidecekyaşlanınca seninde güzeliğin gidecekyaşlanınca

• ha bir de gülerek söylüyor unutmuşum ; yaşlanınca seninde güzeliğin gidecek hahaha , yaşlanınca seninde güzeliğin gidecek hahaha , yaşlanınca seninde güzeliğin gidecek hahaha , yaşlanınca seninde güzeliğin gidecek hahaha , yaşlanınca seninde güzeliğin gidecek hahaha , yaşlanınca seninde güzeliğin gidecek hahaha , yaşlanınca seninde güzeliğin gidecek hahaha , yaşlanınca seninde güzeliğin gidecek hahaha , yaşlanınca seninde güzeliğin gidecek hahaha , yaşlanınca seninde güzeliğin gidecek hahaha , yaşlanınca seninde güzeliğin gidecek hahaha , yaşlanınca seninde güzeliğin gidecek hahaha , yaşlanınca seninde güzeliğin gidecek hahaha , yaşlanınca seninde güzeliğin gidecek hahaha , yaşlanınca seninde güzeliğin gidecek hahaha , yaşlanınca seninde güzeliğin gidecek hahaha

Erkekler Ne Diyor 2

• ben olsam bir şey düşünmem

0|0
    0|0
  • Arkadaşın abaza konu kilit

0|0
    0|0
Yükleniyor...