Sizce Türkler neden sevilmiyor?

Bizim lisede bir hocamız vardı. çünkü dedelerimiz onların ninelerini... anladınız siz derdi :-D :-D

3|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• Lisedeki hocana katılıyorum aynen sjdjsjs

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türkler pek farkında değil ama Avrupalılar şu gerçeğin farkındadır. Tarihten Türkler çıkarılırsa ortada tarih diye bir şey kalmaz. -

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Türkler '' Türk kafası '' , '' Türk değil mi abi '' , '' Türk olduğumuzu nasıl belirtirsiniz'' başlıklar altında , kendini ezdiği için dünyanın sevmemesi normaldir.

0|1
    0|0
  • Neden bilmem neden bilemedim düşündüm baya

0|1
    0|0
  • Türk olarak sevilen biriyim. Çünkü ırkçı bir çevrem yok. O senin problemin dedecim😛

0|1
    0|0
  • Arap islami yönumuzu kıskanır, kürt toprak bütünlugumuzu kıskanır, amerika tarihi olmayan bir devlet tarihimizi kıskanır, ingiliz dünya konumumuzu kıskanır, rus sıcak denizlerimizi kıskanır... lanet olsun kıskanıyorlar 😂

0|1
    0|0
  • Kiskanildigimiz icin❕❗

0|1
    0|0
  • Biri benim ülkeme zorla girse ben de sevmem... Güçlüydük zamanında. Çok öldürdük. Sevmemeleri normal.

0|1
    1|0
  • Dinimizden dolayi bir ikincisi asirlarca yenememisler kuyruk acisi iki :D

0|1
    0|0
  • Bilemicem.
    Pek sevilmiyorz ama evt😃

0|1
    0|0
  • İşte o dediğinden ahsjaka

0|1
    0|0
  • Sevmeyenlere sorulmalı

0|1
    0|0
  • 😂😂😂 haklıı

0|1
    0|0
  • haha 😂

0|0
    0|0
  • Dedelerin ninnlerini anlamadim bilmem ama Türkiye bir cok seyde geri kalmis bie ulke egitim olsun medeniyet olsun yola tükuren adamdan ne beklersin neyse yani insanlik hakkinda egitim verilmiyor bunun icin en onemli seylerden biri de cinsellik hakkinda. O konuda ayip ayip diye anlatmılıyor anlatilmayan ve yasakli seyler insanlara daha cok ilgi cekici gelir öyle olunca da insanlar farkli davranış bilgilere sahip oluyorlar bu da onlarin hosuna gitmiyor. Örneğin benim cok fazla yabanci arkadasim var irlanda da ki birisi turklerin maddiyata ve lukse cok onem verdigini özellikle tv dunyasinda zengir fakir isledigi icin surekli o yüzden o ayrimcilik oldugunu soyledi ve gercekten oyle turkiyede bir kisi zenginse her sey tamamdir

0|1
    0|0
    • Eline sağlık fakat bu bize düşman olma sebebi mi

• Tamam onu anladım da neden dusmanlik yapıyorlar diye yeni bir sorumus oldum :)

• Bizimkiler gıcıklık ediyor onlarla biz bir degiliz sonucta ve dusmanlik etmek icin eski tarihte yasanan bir cok olay var.

• Müslüman ülke ondan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çünkü zamanında Türkler onlara iyi.. anladın.

0|1
    0|0
  • tarihte bir kartacalilar... keltler... mogollular ve turkler dunyanin basina bela olmustur... ama turkler kadar koklu medeniyet kuraramislardir... devlet geneligi olan bir politik yapi vardir ve tarih boyunca kendi devletlerini ilginctir yikan hep turkler olmustur baskasina birakmamistir... bir devlet kurulursada.. yikirsa da biz yapariz demstir.. bole bir millet dunyada yok gercekten...

0|1
    0|0
  • Tüm Avrupa ırkçıdır bakma bunu saklamaya kalkarlar sadece ırkcılık hatta dünyaya yayılmıştır Amerikan film sektöründe bile sarışın Adam hep iyi siyah adam kötü Müslüman adam terörüst istedikleri kadar saklasınlar tüm ileri medeniyetlerde ırkcılık var

0|1
    0|0
  • ahahaha kim o knk :D

0|1
    0|0
  • Hocan doğru söylemiş yedi düveli s. ktik neden sevsinler :D

0|1
    0|0
  • Çocukmusun buna inanıyorsun yok dedesi ninesini pampişlemişte.
    Türkler'in sevilmemesinin sebebi kitlesel olarak çok rahat yönetilebilmesi
    Kendilerini yetiştirememeleri
    Din kullanılarak kandırılmaları
    bu liste böyle uzar gider.

0|0
    0|0
Yükleniyor...