GirlsAskGuys'ta ve InterPals'ta niye bu kadar Türk var?

Gizli Üye
Bildiğin bizden bıkmışlar. Geçen GAG'da Türkler hakkında ne düşünüyorsunuz diye sordum. Adamın biri 'bizim bu sitedeki tek işimiz Türkler hakkında konuşmak' dedi. Başka biri "Neden her gün bu soru soruluyor" dedi. Bir başkası da "Türklerden başka konumuz yok"dedi. Peki o sitenin telif hakları Türklerin mi?

Sonra interpalste maşallah yabancıymış gibi takılan bir dolu Türk var. Oha dedim cidden. Fake fake dolaşıyorlar. Sonra bir çok ülke Türkiye'yi engellemiş. Neden böyle çılgınız biz yaa? :D
GirlsAskGuys'ta ve InterPals'ta niye bu kadar Türk var?