Sizce tavrim nasil olmali?

Simdi benim bir arkadasim var ve biz bununla takiliriz genelde. Ama yanina baska bir arkadasi gelince beni direkt unutur arada bir gelirim aklina ama diger zamanlarda da hic boyle olmuyor hep beraber takiliriz.
Mesela onun bir isi oldugunda ben onu beklerim sabirla yardim falan etmeye calisirim ama benim isim oldugunda o surekli mirin kirin eder homurdanir surekli hadi hadi der.
Mesela bugun ben onu bir yerde 15-20 dk bekledim surekli olarak hadi cabuk gel bak giderim, hep boyle yapiyorsun vs. gibisinden bir seyler demedim ama ben onu 10 dk falan bekletseydim eminimki derdi.
Ve surekli beni dinlememezlikten geliyor ama kendisi bisey deyince surekli dinlememi istiyor. Boyle hep kendi dedigim olsun istiyor.
Ben cidden cok sıkıldım bundan.
Sizce ona karsi nasil bir tavir sergilemeliyim?
Ve etrafimda hic yakin arkadasim yok boyle konusup dertlesebilecegim beni ciddiye alacak birisi yok. Sizce nasil arkadas edinebilirim?

Güncellemeler:
Ayrıca bu arkadaş hep kendisi iyi olmak istiyor senin ondan iyin olmani istemez, surekli şakayla karısık boburlenir.
Ve bir keresinde beni yariyolda birakmisligi vardir.
Dedikleriniz mantıklı, konuşmaya çalışacağım.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşının Anladığım kadarıyla seni küçük görüyor ve kendini beğenmiş aşırı derece sen hiç karşılık vermediğin için tepki anlamında kendini senden üstün görüp bir havalarda aynı şey bende de vardı kısaca özet geçeyim, Ramazan vakti Diş hastanesine gittim dolgu yaptılar oruç bozuldu ancak yemek yemedim sıcak altında onun aracını muayeneye götürdüm muayene çıkışı araç arızalandı mırın kırın ede ede geldi araçı aldık servise bıraktık bir dönüp teşekkür ederim demedi üstüne üstelik arızayı ben yapmışsın gibi tepki gördüm ve ona dediğim tek şey şu oldu;
    Yıllardır kendini üstün gördün beni aşağıladın sen hep konuştun ben sustum şimdi sana şunu söylüyorum sen Çok büyüksün kardeşim ben aşağılık biriyim sen hadi yoluna git ne selam al ne selam ver dedim bunu yaptığım kişi 10 yıllık arkadaşım bu arada.

1|0
    0|0
    • Beni küçük gördüğünü hiç aklıma getirmemiştim doğrusu. Ama davranışlarına bakarsak öyle gibi gözüküyor.
      Evet aynen bu arkadaşımda öyle illa ki olumsuz bir şey olduğunda ağzınla kuş tutsan yaranamazsın artık ona.
      Sanırım benim de böyle bir konuşma yapmam gerekecek artık.
      Ve sizin arkadaşınızın da benimkinden pek farkı yok.
      Dile kolay 10 yıl..
      Peki siz 10 yıl nasıl sabrettiniz?
      Bu arada değerli yorumunuz için çok teşekkürler.

• 3ay

Hemen öyle yapmazsan sen çekersin 😊
      Tecrübe konuşuyor, sonra gösterdiğin anlayış yüzsüzlük olur.

• 3ay

Evet çekiyorum da maalesef yavaştan yüzümü göstermeye başlayacağım :)

Erkekler Ne Diyor 6

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...