İnsanları dış görünüşüyle yargılar mısınız / yargılayan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

İnsanları dış görünüşüyle yargılar mısınız / yargılayan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ben nefret ediyorum hatta iğreniyorum.. Çok şükür daha kimseyi yüzü, boyu, güzelliği ile yargılamadım. Ya siz?

5|0
3450

En İyi Erkek Görüşü

• yaradılanı severim yaradandan ötürü...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir insanı dış görünüşüyle yargılamamız için kusursuz olmamız gerek ne yazıkki her insanda bir kusur olduğuna göre yersiz yargılamazlardır bunlar sadece ego tatminidir. Ve gerçekten mide bulandırıcı..

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 49

• Doğru olmadığını bildiğim halde kimi zaman kendimi yargılar halde buluyorum. Özellikle yeni tanıştığım insanları.

1|0
    0|0
  • Ben biraz açık giyinenleri sevmiyorum ya, beni ilgilendirmez kimin ne giydirdiği ama yeri geliyorlar sosyal paylaşım sitesinden mesaj atıyorlar konuşmaya başlıyoruz falan resimlerine bakıyorum böyle orası burası açık resim görünce içimde kötü bir his oluyor istemiyorum sonra geri kafalı diyorlar tabi.

1|0
    0|0
    • Düşünce özgürlüğünü bilmeyen insanlar var malesef. Bir şeyi sevip sevmemek insanın kendi tercihi. Takma 😐

• Kesinlikle öyle. Takmıyorum tabi ki ya, biliyorum kimsenin içini bilemeyiz para ve imanın kimde olduğu belli olmaz ama sinmiyor içimize işte.

• Yargılamam kanks

1|0
    0|0
  • Görünüşe aldanmam
    Görünüşte herkes insandır
    Tuzla şeker gibi düşünün

1|0
    0|0
  • kimseyi dis gorunusune gore yargilamadim zaten yargilamakta bana düsmez

1|0
    0|0
  • Yargılamam
    Kàle almam

1|0
    0|0
  • Yargılamam dış görünüşe yargılayanlar önyargılı kişilerdir. Olaylara tek bir yönden bakarlar buda çok sakıncalıdır karşındaki kişinin duygularını düşünmezler çok yanlış

1|0
    0|0
  • merhaba ben ercan ben kilolu tipsz biriyim bu yüzden herkes benim dış görünüşümle dalga geçiyo ve ben butür itapları hiç sevmiyorum özellik sözüm meclisten dışarı kızlar karşılarındaki insanların hastalıklarıyla görünüşleriyle dalga geçmeyi çok seviyolar

2|0
    0|0
  • Insanları diş gorunusleriyle yargılamak Bizim ne haddimize.. Herkes nefsimizden üstündür.. Ayrıca güzellik göreceli, gelip geçici, anlık bir kavramdır bir anda yok ta olur.. yüzü güzele kırk günde doyarmis İnsan lakin gönlü güzele kırk yılda doyamazmis.. k. bakmayın özür dileyerek söylüyorum kim onyargiyla yaklasiyorsa insanlara onyargilari g#tune girsin.. saygılar..

1|0
    0|0
  • Kişi, görünüşüyle karşılanır..
    Fikirleriyle uğurlanır..

#Vesselam

1|0
    1|0
  • Kendi vasıfsız olan diğerinin vasıflı olmasını kaldıramıyor.
    Sorunun kendinde olduğunu analmayan insanlar çözümü başkalarının huzurunu bozmakta bulurlar.
    Birini dış görünüşüyle yargılayacak kadar basit biri olmadım hiç.

1|0
    0|0
  • Yargılamam

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • Dış görünüş dediğin nedir Boşversene karekteri yerinde olsun adam gibi adam olsun her türlü arkadaş olurum o tür insanla

1|0
    0|0
  • İnsanlar görüntüleriyle ağırlanır, fikirleriyle uğurlanırlar. İlk anda pozitif bir etkisi olsa da ilerleyen zamanlarda görüntü yeterli olmaz.

1|0
    0|0
  • En nefret ettiğim şeydir yargılamak. Yargılayan insanlarda ilk önce kendine bir baksın sonra başkalarını.

1|0
    0|0
  • Basiti insanlar yapar bunu ve onların ne düşündükleriyle ilgilenecek kadar çok vaktim yok bu hayatta

1|0
    0|0
  • Asla bu çok aşağılık ve terbiyesizce bir şey bence..

1|0
    0|0
  • dış görünüşe asla önem vermem

1|0
    0|0
  • Yargılamam. Yalnız kilo vermeden oturdugu yerde "yha erkekler bize bakmiyo" diyeni sevmem.

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 33

• yargilamam ama keske yargilasaydim dedigim oluyor.
    allahin tipsizine sans vermez hayatimi mahvetmesine sebep olmazdi bu durum.

1|0
    0|0
  • Yargılamam

1|0
    0|0
  • yargılamam.

1|0
    0|0
  • Yargılamam.

1|0
    0|0
  • Öyle bir önyargım yok.

1|0
    0|0
  • Yargılamam ama tipini düzeltmek elindeyse düzeltsin yani

1|0
    0|0
  • Yargılandım yargılamadım

2|0
    0|0
  • Yargilamam

1|0
    0|0
  • dış görünüş dediğin eğer kıyafetse hayır yargılamıyorum ama bakışlarıysa evet yargılıyorum. Neden bana güzen vermeyen bir insanla konuşuyimki

1|0
    0|0
  • Yargılasam bile onlarla çok iyi arkadaş oluyorum sonradan o kişi benim gözümde dünyanın en güzel insanı oluyor.

1|0
    0|0
  • Yargılamam

1|0
    0|0
  • Yargilamam yargilayandan da hiç hoslanmam

1|0
    0|0
  • Alçak kişiler yapar bunu

1|0
    0|0
  • Yargilamam nefret ederim

1|0
    0|0
  • Kimseyi elinde olmayan tercihleri yüzünden yargılamam

1|0
    0|0
  • Yargilamam diyen yalan soyler hepomiz yargiliyoruz yanlis aslinda ama iste😕

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Yargılamam

1|0
    0|0
  • Yargılamam. Yargılayanlardan da nefret ederim.

1|0
    0|0
  • Öyle bir adiliği yapmadım

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    13
Yükleniyor...