Annem evlat ayrımı yapıyor, dayanamıyorum, biraz uzun yazdım ama yardımcı olur musunuz lütfen?

annem alenen evlat ayrımı yapıyor. 1 yas büyük abim var ve o da gurbette bende, o ne zaman eve gelecek olsa en sevdiği yemekleri yapar ben ne zaman eve gelsem dünkü yemekleri koyuyor önüme. ne olursa olsun oğlum oğlum diyor, her sey anlatılmıyor fakat evde annem tarafından naylon evlat muamelesi görüyorum... yakın zamanda bir yoğun bakım süreci atlattı annem çok uzun bir süre, okulumu bıraktım her dk yanında kaldım ilgilendim, evi çekip çeviren ben oldum ama yine oğlum canım benim gel buraya diye onu çağırdı hep :( hastayken söz verdim kendi kendime annem iyi olsun hiç kıskanmıycam diye ama abim de beni sevmiyor küçüklüğümden beri ve her fırsatta kimse seni sevmiyo diyo, ben çok duygusal biriyim ve dayanamayıp ağlıyorum psikolojim bozuluyor. bir sehire gittik mesela geçenlerde ben adresi hatırlamaya çalısıyorum annem ordan babama oğlum olsaydı hatırlardı hemen diyo :( 20 yasına geldim her günüm anneme yardım etmekle geçti ama o beni sevmiyo..
lütfen bana yardım din dayanacak gücüm kalmadı..

Güncellemeler:
güncel
Güncel

0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...