Annem evlat ayrımı yapıyor, dayanamıyorum, biraz uzun yazdım ama yardımcı olur musunuz lütfen?

annem alenen evlat ayrımı yapıyor. 1 yas büyük abim var ve o da gurbette bende, o ne zaman eve gelecek olsa en sevdiği yemekleri yapar ben ne zaman eve gelsem dünkü yemekleri koyuyor önüme. ne olursa olsun oğlum oğlum diyor, her sey anlatılmıyor fakat evde annem tarafından naylon evlat muamelesi görüyorum... yakın zamanda bir yoğun bakım süreci atlattı annem çok uzun bir süre, okulumu bıraktım her dk yanında kaldım ilgilendim, evi çekip çeviren ben oldum ama yine oğlum canım benim gel buraya diye onu çağırdı hep :( hastayken söz verdim kendi kendime annem iyi olsun hiç kıskanmıycam diye ama abim de beni sevmiyor küçüklüğümden beri ve her fırsatta kimse seni sevmiyo diyo, ben çok duygusal biriyim ve dayanamayıp ağlıyorum psikolojim bozuluyor. bir sehire gittik mesela geçenlerde ben adresi hatırlamaya çalısıyorum annem ordan babama oğlum olsaydı hatırlardı hemen diyo :( 20 yasına geldim her günüm anneme yardım etmekle geçti ama o beni sevmiyo..
lütfen bana yardım din dayanacak gücüm kalmadı..

Güncellemeler:
güncel
Güncel

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• ALLAH yardımcın olsun. Sen hayırlı ve iyi evlat olmak için çabalıyorsun. Şu dünya maalesef her şeyin kıymetinin tastamam bilindiği bir yer değil, sahtelikler çok, anlayışsız ve rol yapanlar çok... sabret inş güzelce belki bir gün bilinir, bilinmese de böyle davranmaya devam ettiğin sürece ahiretin güzel olur

0|0
    0|0
    • ama zoruma gidiyor ben arayınca kısa kesip kapatıyor oğlu arayınca uzun uzun :( tamam onunla konussun ama benle de konussun bende elin memleketinde okuyorum ve özlüyorum. babam iyi ama o da sinirli çok çabuk kızar onunla da çok konusamam yani o kadar yalnızım ki..

• tabi o dönemler sıkıntılıydı ama eskisi kadar da kötü dğildi

• Anladım, sevindim adınıza

En İyi Kız Görüşü

• Elini ayağını çek annenden. Var öyle ayırım yapan insanlar sende bunu değiştiremezsin. Çok afedersin abin annenin kafasına sçsa annen onu taç yerine koyar yinede. Sen ne yapsanda senin iyiliğini görmiycek. Benim tavsiyem annenle ve abinle arana mesafe koy.

1|0
    0|0
    • Annem 2 ay önce ciddi bir hastalık atlattı, ben evden 5 dk çıkmayıp onunla ilgileniyorum nasıl elimi etegimi çekeyim.. evet ben ne yaparsam yapayım gözünde bir hiçim ama abim her türlü hatayı yapar yine de annem ona acır üzülür yavrum kuzum der... ona desin tamam ama bana da desin ya :(

• Öyle yap bencede. En azından bişey olursa vicdanın sızlamaz haklısın.

• Haklisiniz. Tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• Annenin yüzüne vur bunları. Evlenince o sizin yanınızda olmayacak. Ben olucam de. Ama bu gidişle bende olmıcam haberiniz olsun de.

0|0
    0|0
    • kaç kez dedim.. artık bütün akrabalar bu durumdan dolayı üzüldüğümü biliyo ve dalga bile geçiyolar.. annem ben evlat ayrımı yapmıyorum ama oğlum bir baska diyo. gel de bu kadına la anlat :( abim memur olmus da ben olamamısım derdi bu..

• Hayat senin hayatın. Seçim yapmak zorundasın

• seçim yapacağım bir yol yok ki..

• Deniz anası

0|0
    0|0
  • cok zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Belki de abin uzakta olduğu için ve göremediği için ona düşkündür bence bu bize anlattıklarını annede de anlat ya da seni anlayacağını düşündüğün birine anlat o annenle konuşsun annen ayrımcılık yapmakta çok büyük bir hata yapıyor senin kıymetini bilmesi lazım

0|0
    0|0
    • abim uzakta tamam ama bende uzaktayım.. bende baska sehirde okuyorum. baskasına da anlattım halam girdi araya bben ayrım yapmıyorum diyo ama kaç yasında kızım görebiliyorum...

• Evet görmediğim sevgiyi de vermeli bana.. haklisiniz iyi düşüneceğim. Teşekkür ederim

• Rica ederim

• Burdan kızların aileleri hakkında yazdıklarını okuyunca çok üzülüyorum. Ebeveyn olmak için ehliyet verilmeli artık. Kişiliği gelişmemis üslup bilmeyen hak ve adaletten bihaber kisiler sadece doğurgan olmaları sebebiyle anne baba olmasın.

0|0
    0|0
    • anneme böyle seyler yakıstırmak istemiyorum ama su an bile gözlerim doldu ben bunları hakedecek bir sey yapmadım ki.. ben ilerde çok iyi bir anne olmak istiyorum ve bu ailem yüzünden bir an evvel evlenmek istiyorum

• Inşaallah.. sen çok iyi bir anne olursun

• insaallah.. sağolun

• Yalnızlık kadar kötü bişe yok biliyorum. İstersen arkadaş olabiliriz belki birbirmize çare oluruz

0|0
    0|0
    • Olabilir aslında

• Orda üç nokta var ya, oraya bas gizlenme çıkacak karsina :)

• Kaldirdim ekle 😄

• Annenle konus sende annene mesafe koy canm ne minnet ediyosn koca kizsin cik baska eve

0|0
    0|0
    • anadolunun bir sehrinde kız ancak okul için veya evlilik için baska eve çıkabilir canım... okuyorum zaten ve anne sevgisine ihtiyacım oluyo 3 aylığına yanına geliyorum yaptığı içler acısı :( annemle konusunca beni anlamıyor

Yükleniyor...