Yolda yürürken herkes eden Bana bakıyor?

Meraba sorum şu
Yolda yürürken herkes bana bakıyor ciddi anlamda buna yanımda yürüyenler de şahit biriyle çıkınca o kişi direk bana herkes neden buraya bakıyor diyor ve cidden öyle karşımdan yürüyüpte nerdeyse bakmayan yok çok tuhaf uzun ve dikkatli bakiyorlar 100 kisiden 95 i cidden şimdi hoşuna gidiyordur diyeceksiniz açıkçası yasitlarim tarafindan evet ama koca koca adamlarin bakislarindan rahatsiz oluyorum ayni zamanda korna basan arabadan bakan arkasina dönüp dönüp bakanlardanda. Gerçekten buraya egomu tatmin etmek icin yazmadım bu birtek benim veya sayılı kişilerin mi başıns geliyor yoksa herkezin mi bunu merak ediyorum?
Hiç açik giyinen biri degilim pantolon tshirt giyiyorum hatta bugun siyah bol esofman ustumede normal duz renk tshirt giydim elimdede pazar atabasi ve gelen gecen bana bakiyor laf atiyolar. Makyaj olarak sadece kuyruksuz ince eyeliner ve rimel çekiyorum.
Dun bir magazaya gittim kizlarin beni gosterip baktıklarını gordum kizlar sinirle erkeklerin begeniyle baktigini farkediyorum. okul ortaamlarinda da hep ayni şey basima geldi gelip ismimi soranlar oldu durduk yere herkes cok dikkat cektigimi soyluyor. yerine göre özgüvenli biriyimm ama egoist degil buraya bunun herkesin basinami yoksa banami geldigini sormak icin yaziyorum

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bende benzer şeyler yaşıyorum ama bana daha çok acır gibi bakıyorlar yani seninkinin tersi olarak düşünebilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kendini öven insanlardan nefret ederim. ben de dışarı çıktığımda bana da bakıyorlar eminim bir çok kıza bakıyorlardır. bu ülkede bir tek kız yoktur ki öküz gibi bakışlara maruz kalmasın.
    sabah servis beklerken araba duruyor önümde gideceğiniz yere bırakayım diyor, korkudan bağırsaklarım düğümleniyor servis beklerken beni kaçıracaklar diye korkuyorum.
    eğer açık renk ten ve saç rengin, üstüne ortalama üzeri bir yüzün varsa çok normal. bakarlar, hep bakacaklar.

0|0
    0|1
    • Kendimi ovdugumu de nerden cikariyorsun bunu birtek benim basimami herkesin basina mi geliyor diye sordum zaten dikkatini cekerim. Kimde neyden Nefret ettiginde beni ilgilendirmez.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu dönemde bütün erkekler her görüğü kıza bakıyor.. dişi eşek bile görse bakarlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende anlamıyorum niye bakıyorlar bana?

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum sanrilarin olabilir yani psikolojik olabilir

0|0
    0|0
  • ağır şizofreni örneği

0|0
    0|0
  • Resmini atsaydn

0|0
    0|0
Yükleniyor...