Kiloluymuşum da bilmem neymiş de size ne yav size ne, ne yapayım öldüreyim mi kendimi?

Allah belamı versin de öleyim o zaman ya. Herkes benim kiloma takmış kafayı. Şismanmışım da bilmem neymiş de. Sanki zayıf olduğunu iddia eden var. O kadar zor bir sene yaşadım, kimsenin umrunda değil. Depresyona girdim, annemle babam birbirine düşman gibi kavga ettiler sürekli, tüm arkadaşlarım ufacık şeyler yüzünden sırtını döndü bana, derslerimde çok zorlandım. Yapayalnız bir başıma bir sürü sorunla mücadele ettim. Kimse bunları görmüyor. Geçen sene 43 kiloydum. Bir anda 50 kiloya çıktım. Şimdi herkes bana laf sokup duruyor. Ne yapayım yani?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Detayı okumamış gibi yapıyorum ve
    Yürü be kizmmm kim tutar seni
    Sizene lan bizim minnoş gobisimizden

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir bitmediniz.

0|0
    1|0
    • Dogru durust konuş. Adabını bil.

• 1. Ben kimseyi sorumu okuması ve görüş paylaşması için zorlamıyorum. Başlık içeriği az çok açıklıyor. Madem hayatında bir boşluk açılmasına sebep olacak, öyleyse beden sorumu okuyup görüş paylaşıyorsun?
      2. Boş konuşuyorsun diye beni itham ediyorsun, böyle bir eleştiri olamaz. Bu düpedüz yargılamaktır. Sen hakkımda olumsuz bir yargı savuruyorsun. Tanımadan, hayatımı bilmeden beni yargılayan insan da ahkâm kesiyor demektir.
      Bahsettiğim ifadelerin anlamının hayet farkındayım ve yerinde kullandığımdan da eminim.
      3. Hala "sen neyib kafasını yaşıyorsun" diyebilecek kadar hadsizsin. Bu gönderi BENİM gönderim ve senin benim hislerimi, duygarımı, düşüncelerimi sorgulama hakkın yok.
      4. Son olarak haddini bil ve git artık. Zira senin gibi biriyle muhatap olmak zaman kaybından başka bir şey değil...

• @Kshwkxsm
      Ne oldu sırıta sırıta yaziyordun :D Ben alltan alip konusmadikca kendini bir şey sandıydın, şimdi burnundan soluyor sinirden. :D
      Emin ol hafif konuştum, senin seviyene inip senin seviyende konussaydim artik nerenden solurdun bilemem. :D

Bak bak nasil hakaret edeceğini şaşırmış. :D Zaten hakaret etmeden kendini savunamıyorsun sanırım :) Hakaret etmeden tartisamayan birini engellemeyip hakaretlerini mi dinliyecem, manyak miyim ben? :)

• Sanki 100 kilosun.. ne var 50 olduysan anlamadım... takma kafana sen kimseyi :))

0|0
    0|0
  • Haha :D 50 kilocuk kızın isyanı :D awefawf

0|0
    0|0
  • boyun kaç

0|0
    0|0
  • İyisin iyi

0|0
    0|0
  • 50 kilo zayıf değilmi zaten

0|0
    0|0
    • Boy 1.50 olunca 50 kilo zayıf olmuyor.

• Bence gayet normal kimseyi kafa takıp yorma güzel kalpni olurmu 50 zaten zayıf boyda idare eder yani herşey gayet normal o yuzden sakat sakat düşüncelere kapılmayın

• Relax ol senin kilon veya herhangi bir şeyin kimseyi ırdalamaz bu durumlarda aldırış etmiyeceksin ve en önemlisi kendinle daima barışık olcaksın.

0|0
    0|0
  • Demek ki hayatının kıskanılacak tarafları var , belki biraz daha kilo alarak lokum gibi kız oldun , kısacası umursama

0|0
    0|0
  • 50 kilo ne be 50 kiloyla nasil sisman oluyorsun. Bosver takma kimseyi

0|0
    0|0
  • bırak herkez ne düsünürse düsünsün

0|0
    0|0
  • kavga çökecek yakında :d

0|0
    0|0
  • tek derdin bu olsun ya, 50 kilo dediğin nedir ki :)

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• 20 yaşındaysan 50 kilo çok değil ama abartmışlar onlar kilolu görmemişler

0|0
    0|0
  • S. Et tatlim herkesin beyni olcak diye bir sey yok.
    İnsan olmayi basardiysan diger ozelliklerini irdeleme nasıl mutluysan öyle yaşa.

0|0
    0|0
  • sakin ol

0|0
    0|0
  • 50 nedir ya küfür gibi :)) fit sin arkadasim ben 157 boyla 70 kiloyum ben öleyim :))

0|1
    0|0
  • boyun kaçki

0|0
    0|0
  • 50. kilo fazla deilki

0|0
    0|0
  • Anılarım depreşti..

0|0
    0|0
  • Eleştirilecek başka bir şey bulamadilarsa kiloma takarlar. Benim arkadaşlar da öyleydi

0|0
    0|0
  • ay boşver anam bak benim boy 1.50 kilo 60 ben napam

0|0
    0|0
    • Benim 1.50-kilo 50

• sen gene iyisin ama inan kı o kadar itici durmuyor evet kilon var versen iyi olur ama abartılacak kadar göze batan bir kilon olmuyor ben kendimden biliyorum hele ki sen benden zayıfsın

• Bunları bize delgil kursata anlat

0|0
    0|0
    • Kürşat'a anlat derken? Kürşattan sana ne!

• Mesajımı açayım*

• Hadi ama nazlanma be gizli. Bak bir laf konuştuysan arkasında duracak kadar da mert olmayı bileceksin.

• 50 kilo kilolu mu olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...