Sürekli kızlar tarafından tacize uğruyorum (detay)?

Arkadaşlar cidden kadınların ne çektiğini anlamaya başladım. Artık bakmayı saymıyorum. Sözlü tacizler , laf atmalar , metroda otobüste vs sürtünmeler. Onlarca boş koltuk varken karşıma yanıma oturmalar artık canımı sıkmaya başladı. Ya şimdi pasda vermiyorum kendi halinde biriyim. Sokakta kafam dik ama bakışlarım hep yerde yürürüm. Insanlara bakmam rahatsiz etmem. Zaten sevgilim felanda olmadı hiç anlamam o işlerdende. Ama cidden canım sıkılmaya başladı. Ne yapmalıyım fikri olan var mı? Terslesem ayıp mı olur?
Okuduğunuz icin tesekkurler 😊

Güncellemeler:
Artık terslemeliyim demek ki
Guncel

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ezik durma sende

0|0
    0|0
    • Hayir ezik durmuyorum ozguvenli birisiyimdir gercek hayatta ama ne biliyim ben boyle yetistirilmedim

• Gercekten rahatsiz oluyosan belli et

En İyi Erkek Görüşü

• Kesin gizlidir dedim gizli çıktı...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• anlına sevgilim var yaz kimse bakmasın

0|0
    0|0
    • #GizliSoruyuSoran Kardesim neden sevgilin olmadi acaba, kizlara karsi cekingenlik duyuyorsan bu bendede vardi ve cok can sıkıciydi. Bicok psikiyatriye gittim bir ise yaramamisti sadece en son gittigim psikiyatrinin yontemi care oldu. İstersen yardimci olurum kardes

• @muratalkann94 Çekingenlik yok. Önceliklerim başka 😊 Teşekkürler yinede

• Tersle tabii

0|0
    0|0
    • Artık öyle yapacagim. Uzak durdukca ezik oluyormusuz. Usttekj arkadas oyle dedi

• Tipini at da görek

0|0
    0|0
    • Tiple alakası oldugunu sanmiyorum. Gunumuzde cogu genc arkadasimiz gayet yakisiklilar

• ben hariç hocam ben tipsizim cidden teknk olarak yakışıklıda olamıyom o yüzden fazla kafaya takmayın siz ben varken hepiniz kız bulursunuz

• @Kafile Dostum rabbim biryerden alır bir yerden verir. Vardır elbet güzel bir yönün.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...