Eski Türk Filmlerinin Hayatinizdaki yeri nedir? Unutamadiginiz Türk Filmi Hangisi?

Merhaba..
Son zamanlarda yasadigimiz olaylar hepimizi fazlaca üzdü, yaraladi, korkuttu, düsündürdü, öfkelendirdi..
Sizi bilmem ama ben cok fazla gülmeye ve samimiyete ihtiyac duyuyorum..
Bunu karsilamanin yoluda benim. icin eski türk filmleri izlemek oldu..
Peki sizin icin eski türk filmlerinin yeri nedir?
En samimi buldugunuz, unutamadiginiz eski türk filmi hangisidir.. ?
Benim "ÇiÇEK ABBAS" 😊❤

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sırf günün sorusu seçilmek için böyle saçma sapan sorular soruyorsunuz. mantikli güzel sorular sorunki insanlar sizi ciddiye alsın.

1|0
    0|0
    • Hayatim hic öyle bir kaygim yok.. Olmadi da..
      O kadar sacma sapan. gereksiz ahlaksiz sorular denk geliyor ve görüyorum ki.. Hic onlara tepki verdigini görmedim.. Gizli Üye veya kendi kullanici adinla.. Eski Türk Filmlerinin Samimiyeti sorum seni niye niye rahatsiz etti anlayamiyorum.. Ama saygi duyuyorum yine de..

Erkekler Ne Diyor 9

• Cüneyt arkının üstlerine atlayarak toplu şekilde insan öldürüşünü ve romantik yönü dolayısıyla al yazmalım filmini unutamadım..

1|0
    0|0
  • Çok acizce geliyor saçma insanlardan saçma filmler insanlıktan utanıyorum saçma adetler saçma replikler vs. insan oğlu bu kadar aciz olmamalı

1|0
    0|0
  • canım kardeşim

1|0
    0|0
  • İlk aklıma gelen. Tarkan - En Büyük Kahraman
    ''Wang yu'' Unutabilmek ne hacet

1|0
    0|0
  • Ben hergün sabah kahvaltı ederken bir tane açıyorum rastgele tüm gün enerjik ve motive geçiyor çok sağlam yapım be :)

1|0
    0|0
  • 100 numarali adam. Ayni beni anlatiyor hangi ise girsem hep istifa ettirdiler bana 😂😂

1|0
    0|0
  • Süt kardeşler

1|0
    0|0
  • manası çok derin :D

0|0
    0|0
  • parçala behçet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0