Kadın ne zaman özgür olacak? Hangi kadınlara saygı duyuyorsunuz?

Kadın ne zaman özgür olacak? Hangi kadınlara saygı duyuyorsunuz?
Kadın ne zaman özgür olacak? Hangi kadınlara saygı duyuyorsunuz?#SerseriSorular

8|1
18|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman knk

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 17

• kadın erkek fark etmez birey kendi saygınlığı kendi kazanır ama maalesef hala sadece cinsiyetinden ötürü insanları aşağılayan bazı kişiler var onlara sadece gülüyorum ve hepsinin toplumun içinde birer parazit olduğunu düşünüyorum

3|1
    0|0
  • Tum kadinlara saygi duyuyorum... her kadin kendi kosulda devrim yapiyor cunku. Her kadin kendi kosullarinda mucadele ediyor evdeki haklari, okuldaki haklari, sokaktaki haklari icin... hepsi benim gozumde kahraman. ozgurlugumuzu almak bizlerin elinde... lutfen ama lutfen her kadin hayatina sahip ciksin cunku cok degerli... Jin kelimesine de bayilirim. Hic kurtce bilmiyorum ama bir arkadasim aciklamisti bu tarz ikili kelimeler varmis. Yani mesela xwesk (yanlis olabilir kusura bakmayin) guzel demekmis. Kizkardes xweskamin yani guzelim denirmis. Iste mesela jin kadin/hayat demek jinamin'i es icin kullanirlarmis hayatim demekmis eslerine hayatim derlermis. Xwede diyolarmis Allah'a o da kendinden veren demekmis. Daye zaten bilinir anne demekmis, verilmis olan demekmis bir nevi ödül hediye gibi herhalde. Tabi ben bunu bilmiyorum arastirmadim bana soylenen bu sekildeydi ama hosuma gitmisti.

0|1
    0|0
  • Kadına, saygı duyulmalıdır -,-

1|2
    0|1
  • Ben kadın veya erkek hakkı değil ilk önce insan hakkı diyorum. Bazı tip kadınları görünce ben bunun neyini koruyacam diyorum. Gerçi kadın erkek farketmez tip insanları savunmak istemiyorum

0|1
    0|0
  • Özgürlüğünü kazanmış kadınlara sayğı duyulur

0|1
    0|0
  • Hangi kadınlara saygı duyuyosunuz ne demek ya? Kadın kadındır insan olduğu için saygı duyulur.

3|1
    0|1
  • kişi kendi özgürlüğünü elde edebilir bence :)

0|1
    0|1
  • Özgürlük ne demek?

Hangi kadinlara saygi duyuyorsunuzuda snlamadim

1|1
    0|1
  • Bu gidişle hiç bir zaman..

1|1
    1|1
  • Kadin kendi degerini kendi dusuruyor. Oglunu egoist ve kadin dusmani yetistirirse tabii boyle olur. Erkektir yapar diye diye sizi basimiza cikardik :-D

0|1
    0|0
  • İnsan için özgürlük var mı da kadın için düşünebilelim? Özgürlük kısıtlı şartlarda var.

0|1
    0|0
  • Seks saygi ve huzur özgürlüğü şart

0|1
    0|0
  • Her kadina saygim var trans kadina da diger kadinlara da

0|1
    0|1
  • Ne yaptigini gerçekten bilen kadinlar özgür olmalidir.

0|1
    0|0
  • Annelere

0|1
    0|0
  • Kendilerini erkeklerden daha aciz düşünüp erkeklere bunu düşündürmedikleri eğitimlerini alıp bir iş sahibi olup erkeklere muhtaç olmadıkları sürece 💪💪💪Her kadın özeldir saygıdeğerdir

0|1
    0|0
  • Hangi kadınlara saygı duyuyorsunuz diye sormak zorunda kalmanız bile ne kadar vahim bir durum olduğunu gösteriyor. bir insana insan olduğu için saygı duyarsınız. Duymayacaksanız da bu cinsiyetiyle ilgili değil tavırları, kişiliğiyle ilgili olmalıdır. Ama diyorum ya olmalıdır. Öyle değil. Bir kadının saygı duyulmak için ekstra çabalaması gerekmektedir. Eskiden türklerde kadının 2çplana atılması gibi bir şey yoktu. Bu modern zamanda nasıl böyle oluyor anlamıyorum. Bir gün herkesin herkese cinsiyet gözetmeksizin saygı duyması dileğiyle..

4|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu ülkede zor gibi ya ama kadınlara söz hakkı vermeliyiz kadın erkekten daha iyi yaşatılmalıdır

1|1
    0|1
  • Hangi özgürlükten bahsediliyor?

0|1
    1|0
  • Erkekler özgür olduğu zaman.

0|2
    3|0
    • bu kadar özgürlük neyinize yetmiyor anlamıyorum :)

• Ben şu an çıldıracağım galiba. Bak arkadaşım hiçbir kadın erkeğe muhtaç değildir, sizin bize sunduğunuz hiçbir şeye ihtiyacımız yok. İlk cümlendeki olayı neden tuhaf bir şeymiş gibi söyledin :) Asıl olması gereken sizin elinizdekilerin kadınlarda da olması zaten. Erkeğin erkekliğine tüküreyim. Erkek olmadan önce insan olmayı öğrenin. Erkeğin bir değeri kalmazdı diyorsun, erkeğin zaten kadından 1 gram fazla değeri yok merak etme sen. Kadının da erkeğin de değeri insanlığına göre ölçülür. VE özellikle o son cümlenin iğrençliğinden dolayı kadınlardan özür dilemeni bekliyorum. Kadının değerini hiçkimse özellikle senin gibiler erkeği cinsel yönden etkilemesine göre biçemez. Şunu aklınıza sokun; KADIN CİNSEL OBJE DEĞİLDİR.

• @Kayıkçınınküreği bir kesbanus daha :D nesliniz ne zaman tükenecek lan sizin

• Tüm annelere saygım sonsuz.

0|1
    0|0
  • kadın anadır topraktır yaşamdır

1|1
    0|2
  • kadın ne zaman özgürdür dersen eşi erkek gibi sadece öldüğünde özgür olacak...

0|1
    0|0
  • Biraz zor. Sistemi malesef aç-hırslı-şeytani tipte erkekler yonetiyor.

1|1
    0|1
  • Hiçbirisine saygı duymuyorum çünkü hak etmiyorlar!

0|2
    8|1
  • bu zihniye eğemen olduğu sürece Türkiye'de kadın özgür olmaz.

2|1
    0|2
Yükleniyor...