Hayatımın dönüm noktasında ne karar vermeliyim?

üniversitede istediğim bölümde olmadığım için bırakıp geldim. Tekrar hazırlandım ancak bazı sorunlar çıktı ve başta bunlardan dolayı çalışamadım sonrada ben düzenimi sağlayamadım. Şimdi iyi bir puan alamadım ve ailem tercih yapmamı bekliyor. Zor izin almıştım bu sebeple yeniden hazırlanmama izin vermeyecekler. İyi çalışmadığımı düşündükleri için zaten tepkililer. Şimdi tercih yapıp gittiğim yerde sınava girebilirim ancak bu zor ve kendimi bilinmezliğe atmak istiyorum.
Açıköğretim adalet yazsam evde kalırım ve tekrar sınava girebilirim. Tabi bunu aileme kabul ettirmem baya zor ancak denerim. Seneye iyi bir puan alamasam bile yine şu anki gibi olur.
Zaten yıl kaybettim bir kez daha başka üniversiteye gitmek bu kendimi tehlikeye atmak gibi. Ailemi açıköğretim için ikna etmeye çalışayım mı? mantıklı cevaplar verin bu konu önemli

Güncellemeler:
önemli!!
acil!!

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hayırlısı olsun haklkında

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bak ailene yük olmazsan be bunu onlara gösterirsen çabaladığını uğraştığını falan bişey olacağını zannetmiyorum ama baya bir zorlanabilrsin ve değerini anlarsın sahip çıkar güçlenirsin yani demek istediğim açık öğretim okuyacaksan bir iş bulup çalışırsan gireceğin ünideki masrafın falan için para biriktirmiş olursun veya ailene ekonomik anlamda destek olursan eminim ki fark edeceklerdir ve tepki vermezler

0|0
    0|0
    • iş bulamam olduğum yer küçük ve babam izin vermez şu an. Başta tercih yapar gideirm diyordum ancak kendimi büyük bir bilinmezliğe atmak istemediğimi anladım. Yurtta kal çalış bu yapacağım belkide son seçenek olmalı. Önce bu aöf fikrini öne sürmeliyim.

• teşekkür ederim

• Düşündüğün kadar önemli değil. Kim istediği mesleği yapıyor ki

0|0
    0|0
    • benim için önemli

• yanılıyorsunuz severek yapanlar var

Kızlar Ne Diyor 2

• açıkçası bir yere gdip orda hazırlan kalma aile yanında onların lafı illaki gelir ve sorunlar git özgrce kafan rahat hazırlan hem evdekilerde iyi kötü bir yerde okuyor diye cırlamazlar

0|0
    0|0
    • yurtta çalışmak daha zor, üniversiteye git ders dinle sonra yurda gel. Yani okulda bir şey yapmasak bile zaman gidiyor

• yoo kütüphaneye kapan sende istersen yapabilirsin

• istersem yaparımda sınırları zorlayıp iyice yüklenmektense evde kalma ihtimalimi değerlendirip hazırlanmak daha iyi olmaz mı

• Bence tekrar yaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...