Ülke bir iç savaşa sürüklenseydi savaşır mıydınız? Yoksa kaçar mıydınız?

Ülke bir iç savaşa sürüklenseydi savaşır mıydınız?

Güncellemeler:
Guncel

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

• Bu tarz sorular çok görüyorum ve altına yazılan çoğu yorumu samimiyetsiz buluyorum. Ölüme giderim bilmem ne. Ya sen kafanı dikdörtgen telefondan kaldıramıyorsun ne ölümünden bahsediyorsun.. Hayatında kaç savaşın içinde oldun, kaç savaşı okudun araştırdın. Bu kadar net cevap vermek de neyin nesi? Erkeklerin çoğunluğunun savaşacağına emin olabilirim ama gün boyu oje süren kızların buraya gelip ölüme giderim demesi zerre inandırıcı değil. Kendinizi kandırmayın cicişler.
    Benim cevabım, ne yaparım bilmiyorum. Tek bir düşüncem yok. Sadece savaş istemiyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kaçardım , çünkü hiç bişey insanın kendisiniden daha önemli değil bence. Herkez böyle düşünse dünya cennet olurdu. Hem insan bu hayatta neredeyse hiçbişeyi kendi seçmiyor vatanını , ailesini vs... kendi seçimim olmayan bir şey için neden savaşayım ki? Ya da yine kendi seçimi olmadan, rum, kürt vs... milletlere neden düşman olayım?

0|2
    0|1
    • Mantıklı ama yine de yaşadığın ülkeye borçlusun rahat yaşıyorsun sürünmüyorsun ulkede guvendesin tabi şu siralar hiç güvenli degil orasi ayri sira senin ülkeyi korumaya borçlusun en azından savunmalisin böyle vatan haini gibi gorunursun bro bence savunmuyacaksan ülkeyi terk et.

• Ama şuda gerçek ki bazen de korkaklar hayatta kalır 😏

Kızlar Ne Diyor 11

• ne için savaştığına bağlı. eğer tayyip için ölüme gidiyolarsa onun çıkarı gözetiliorsa kesinlikle oralı olmam. ama ülke yabancı güçler tarafından ele geçirilmeye vs çalışılıyorsa ülkedeki rejim devrilmeye çalışılıyorsa (tabiki darbe dışında) o zaman da ölüme gidebilirim

0|1
    0|0
  • Biz Mustafa Kemalin askerleriyiz laik cumhuriyetin bekçileriyiz.

1|1
    0|0
  • Savaşırdım. Net.

0|1
    0|0
  • savaşırdım

0|0
    0|0
  • Tabikide savasirdim soru mu bu Allasen

0|1
    0|0
  • Biz türk milletiyiz suriyeli değil

0|1
    0|0
  • ölüceksem kendı ulkemde ölurum nıye kacayım

0|1
    0|0
  • bir an bile beklemezdim tabiki savaşırdım, seve seve.

0|1
    0|0
  • Ülkemi bırakmazdım

0|0
    0|0
  • Kaçarım öünkü bu hükümeti bu hale halk getirdi kaçar izlerdim

0|1
    1|0
  • savaşırım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu ülkenin gözünü kırpmadan savaşacak milyonlarca evladının olduğunu darbe gecesi boğaz köprüsünün en ön saflarında gördüm ben Allah böyle bir durumu inşallah bize tekrar yaşatmaz. Yaşarsakta hiç düşünmeden savaşırım

0|1
    0|0
  • Çapulcular kaçardı. Savaşırdım.

1|3
    0|0
  • cok sukur kacack kadar korkak degılız yeterkı o 85 yapımı g3 lerden bıtane atsınlar onume

0|1
    0|0
  • seve seve

0|1
    0|0
  • savaşırdım

0|1
    0|0
  • adam iç savas dıyo savasırız dıyolar kımse savasmassa savasda olmaz.

0|2
    1|0
  • Savaşırdık Allahın izni ile

0|1
    0|0
  • Ne savaşcam ya suriyeliler savaşsın

0|1
    1|0
  • savaşmayıp nereye kaçacaz? bizi kim alır?

0|1
    0|0
  • Cumhuriyet düşmanlarıyla savaşırdım.

0|0
    0|0
  • Baş Komutan Recep Tayyip Erdoğan'ın askerleriyiz ve ölümüne savaşırız savaşırım.

0|0
    0|0
  • tankı bizim burada indirselerdi ve ya çatışma yaşansa idi , gitmezsem şerefsizdim ama olmadı...

0|1
    0|0
  • Ailem için yaşarım banane milletten. adam mı var ülkede kimin için ölücem değer mi. bunları sorgulamak lazım

0|2
    1|0
Yükleniyor...