Siyasi görüşü farklı olan akrabalardan kurtulma yolları?

Malum partiyi savunan akrabalar sıkça eve gelip tayyip tayyip diye kafamizi şişirmekteler.

bunlardan kurtulmanin yollari nedir?
eve atatürk posteri yapiştirsam giderler mi?

1|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• hahah :D ülkedeki tayyipçilerden kurtulma yolları bulalım bence :D o kadar komik ve beyin yoksunular ki... tayyip ölse de kurtulsak. hoş o gitse başka adam bulcaklar

1|1
    0|0
    • öldükten sonra daha da kahramanlaşir tarih boyunca bu hep böyle olmuştur aponun asilmama sebebi de budur

• bakiş açısından ziyate net bir olaydır. muhammet yaşadiği zaman çok az seviliyordu öldükten sonra ise milyarlar sevmeye başladı. diger peygamberler için herkes için geçerli bu

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar zombi sürüsü gibi Atatürk posteri korkutur ama en kesin yol bir zombiyi öldürür gibi beyne hasar vermek diyeceğim fakat beyin olmadığını unutmuşum yobaz adı verilen canlıyı anatomik inceledikten sonra döneceğim

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Beni de sinir edenler var. Tutturmuş kadın başın kapalı ama sen farklısın di mi diye sanane be benim partimden. SANANE

0|0
    0|0
  • Siyasi konu açmayın

0|0
    0|0
  • Akp yine iyi benim kuzen gitti kürtle evlendi ünlü doktor bir de beyinsiz hdpli oldu başımıza baya baya milletvekili olacak mı oldu mu ne kutlamalara falan gitti oğlunun sünnet düğünü oldu orda bile yandaşlar dedi döt herkes sustu ben konuştum herkesin içinde bayrağı açıp öptüm zırladı mal

0|0
    0|0
    • türk olup hdpyi savunan bir kitle var. masaya yatiritsak bana kalirsa 20 milyon kürtle ayni ülkede olmaktansa doguyu onlara vermeyi yeğlerim

• Yazmazsan şayet bildirim de gelmez

• Ölü taklidi yapman en cozumcul olanı. Başka türlü puskurtulmeleri mümkün değil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Akp'nin yaptiklarini chp yapti diye anlat. Tam kufrederlerken bunlari akp yapti de 😊

1|0
    0|0
  • Atatürk'ün dev bir posterini evin baş köşesine koy.

1|0
    0|0
  • Yapıştır. En iyisini yapmış olursun.

0|0
    0|0
  • herkes birbirinin düşüncesine saygılı olacak...

0|0
    0|0
  • Ataturk posteri ya da turk bayragi as giderler. Onlara islami yesil bayrak ya da arap posteri asman lazim kalmalari icin

0|0
    0|0
Yükleniyor...