Yaşanan darbe girişiminden sonra travma yaşadınız mı?

Yaşanan darbe girişiminden sonra travma yaşadınız mı?

• Evet yaşadım...
    48% (29)30% (14)40% (43)Oy Ver
  • Hayır yaşamadım..
    41% (25)57% (27)48% (52)Oy Ver
  • Hala o şoku yaşıyorum...
    11% (7)13% (6)12% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
11|18

En İyi Kız Görüşü

• @BgmBğr insanlarin tankla ezildigini gorunce travama yasamadin , resmen helipterden uzerlerine kursun yagmasini gounce sok olmadin, TBMM, MIT ve daha bir çok yer bombalandiginda normal karsiladin , ve halkimiz ve polisimizden 240 sehit vermisiz uzulmedin sen nesin? cemaatci filan mi? Feto orgutune baglimisin? ki her yerde bu sekilde taraf tutp , iftira atip yazip algi yaptiklarini biliyoruz, o linç ve kafa kesme yalanlari ortaya çikti hemen ertesi gun, adli tip kurumu bile açikladi kimsenin kafasi filan kesilmemis, eski suriye de çekilmis bir fotoyla algi operasyonu yapiyor hainler, milletu galeyana getirmek ayirmak için, o dovulen askerler ise sabah olmus ve mermisi bittigi için teslim olan fetocu hainleridi ! bizim askerimiz masum olan hemen teslim oldu aninda gece

0|0
    1|0
    • polis de bizim halkımız değil mi? Peki ya asker? Y ad orada toplanan 3 5 çapulcu? Eğer bunlar senin halkın değilse bu ülkede nefes alma.

• @taksimetreliucak o askerlerin kursunlari bitince teslim olmus fetocu asker kiliginda terorist resmen pkk dan farki yok. Gerçek askerler bizim askerlerimiz ise gerce uzamadan teslim olanlar onlarla halk ve polis kucaklasti. Dovulen itler darbeci feto uyesi. Ama iste gerçegi gormek istemeyen , anti akp gozlukleri giyenler kor.

• ya bu adamlarda vatan millet aşkı yok, youtubda bir adam yazmış tayyip erdoğan gitsin kendimi becerttircem herkese diye :D adamların o kadar zoruna gidiyor ki :D bize koyun diyolarda hepsi koyun gibi yönetiliyor 15 senedir gık çıkaramıyolar, askerler konusunda o askerlerin öldürülmeleri gayet normaldi ben olsam ben de öldürürüm kanunsuz emir diye bişey var, asker her emri uygulamak zorunda değil , benim eniştemin akrabasıda boğaz köprüsünde askermişti öldürmüşler eniştem gitmedi cenazesine.. sözün özü bunlarla tartışırsan bunlar bitmez boşver it ürür kervan yürür.

En İyi Erkek Görüşü

• sokaklardaydık trt deki kadın bildiriyi okuduktan sonra 3 gün eve girmedim.

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Halkımın o linçlerini görünce travma yaşadım.

1|2
    1|2
    • Bunları yapanlara mı kalktı kemeriniz yoksa teslim olanlara mı? @Felicityy Öyle yorum yapıp engelliyerek haksız olduğunu belli ediyorsun zaten bir tanem

• boşver. görüşünü yap geç sen. engeli bas geç. takma kimseyi...

• @JohnMacTavish Ben tartışmalarımda engellemem kimseyi. Çünkü haklıyım sonuna kadar da savunurum. Sadece korkaklar engeller , diyecek bir şeyleri olmadığı için.

• Kötü bir geceydi sonrası daha da bir şok etti beni ama hayırlısı

1|0
    0|0
  • Korkunç bir geceydi ama şu an etkisinde değilim

1|0
    0|0
  • rüyamda görsel olarak olmasada sözel olarak hep darbe seslerini duyuyorum

0|0
    0|0
  • Hala etkisindeyim.

0|1
    0|0
  • Yşmdım çok büyük travmalr atlttım zaten hayatım boyunca

0|0
    0|0
  • İlk gece travma geçirdim.. Uyumadan dualarla geçti şükür.

0|0
    0|0
  • Etkisinden hala çıkamadım hastaneye kaldırıldım tansiyonum 14 E çıktı :( böyle bir şeye ilk defa şahit oldum

0|0
    0|0
  • Tepemizden f16 uçaklari gecince travma yasamamak elde değil :( o gun hic uyumamistim

0|0
    0|0
  • İlk defa bir darbeye şahit oldum ve bu çok kötü hissettirdi

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 17

• İlk gece ciddiye almadım.. Köprüde bir avuç askerle yol kesmek falan basit bir oy toplama numarası sandım..
    Fakat sonradan videoları falan görünce cidden psikolojim bozuldu.. Olayın ciddiyetini ve vahametini idrak ettiğimde boynum ve sağ kolum karıncalanmaya başladı.. Yaşama hevesim tükendi sanki.. :/
    Görüntüler halen gözümün önünden gitmiyor.. Nasıl bir cehennem gecesiymiş Allah'ım..
    Heralde o gece olanları videodan değil de canlı canlı görseydim aklımı kaçırırdım.. :(

0|0
    0|1
  • Ben daha kötü günler beklediğim için iç savaş gibi.. şaşırmadım bu olaylara

1|1
    1|0
    • Neden mis o? bizim ulkemiz normal bir hukuk devleti ve hergun gelisiyor ekonomik ve sosyal olarak ama ab ve abd buna dayanamiyor basimizda ki butun belalarin basi bunlar.

• @scare Bu kızla tartışmaya değmez. Laf söyleyip engelleyecek kadar korkak.

• @BgmBğr aynen boş konuşuyor.

• darbe olsa da olmasa da hayatımda bir şey değişeceğini sanmıyordum. gelenler sosyalizm getirip zengin fakir eşitsizliğini gidermiyecek ya. ne umudun ne de beklentim vardı. bir tayyip gider başka tayip gelir. bu ülkeyi san 60 yıldır hep tayyipler yönetmiştir.

0|1
    1|0
    • bu ulkeyi 90 yildir kemalisler yonetiyordu , ne zaman halkci ve sagci bir parti geldi darbe yaptilar, Şu an ki darbe tesebussu de bu nedenden dolayi. AKP sayesin ulke ilk defa gelisti , ekonomisi canlandi buyudu, ve yeni gelismis ulkelerin arasina girdi çin, brezilya gibi. Devletin basinda kiler ilk defa çalisiyor, yeni ekonomik faaliyetler, sosyal haklar, yol ve ulasma gelisimleri vs , dediginin aksine sosyalizmi en iyi AKP getirmistir AKP oncesine bir donup bak ve sonrasina bak gelen yeni sosyal haklara, askeri ucretin artmasina. Sen Turkiye de degil afrika da yasiyorsun galiba.

• yaşamadım

0|0
    0|0
  • o gece neredeyse hiç uyku tutmadı acaba n oluyor ne olacak gibisinden gel gitler yaşadm bir ara dışarı çıktım geldm falan kabus gibiydi

0|0
    0|0
  • hayır yaşamadım

0|0
    0|0
  • O gün sabaha kadar uyuyamadım
    Ülkem için :(

0|1
    0|1
  • yaşamadım

0|0
    0|1
  • darbenin etkisi hala devam ediyor. Esenboğa kapalı 9 gün daha yatış oooohhhh (: keşke 2 3 yılda bir darbe tatiline çıksak (:

0|0
    0|0
  • lan ateş ettik ALLAHU EKBER diye
    sonra kafama yediğim şranpel parçasıyla ALLAHU EKBER sesleri kesildi herkes yerde.

0|0
    0|0
  • Travma yaşamadım ama yaralı birçok insan gördüm.

0|0
    0|0
  • Bazı internette gördüğüm videolarda gözlerim dolmuyor değil...

0|0
    0|0
  • ilaçla duruyorum ayakta...

0|0
    0|0
  • sakaryalim ha sen dua edince gecti yani---kafan 1 dunya belli oldu

0|0
    0|0
  • Darbe ne onu öğren ne şaşıracam

0|0
    0|0
  • yav he he darbe

0|0
    0|0
  • Kendim için endişelenmişsem namerdim. İlk aklıma gelen ankarada yaşıyan sevdiklerimdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...