Otobüste saçları rüzgardan uçuşan bir kadının saçı yüzünüze gelse ne tepki verirsiniz?

İsteyerek yapmıyorum ki 😂😂😂

0|2
24|61

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 60

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 24

• Saçlarını bağlarım kalkınca öyle kala kalır :) ;P

https://www.youtube.com/watch?v=66jhxiVUFqM

0|0
    0|0
  • Bunu sorduğuna ve detayda isteyerek yapmıyorum ki diye belirttiğine göre isteyerek yapıyorsun belli ki 😂 itici oluyor 😂

0|0
    0|0
  • Muhtemelen kişiye göre değişir. (İçgüdüsel olarak bu duruma farklı tepki verileceğini düşünüyorum)
    Saçlar bakımlı ve temizse , kişi de rahatsız edici bir duruşa sahip değilse doğal karşılayıp çok sık tekrarlanmadığı müddetçe olumsuz tepki göstermem.

0|0
    0|0
  • Hiç belli etmeden ağzımdaki tüyleri / saçları hiç bir şey olmamış gibi dışarıya atarım :)

0|1
    0|0
  • Eğer rahatsız edici derecedeyse saçınızı toplayın rahatsız oluyorum derim

0|0
    0|0
  • Saçını toplar mısın, derim.

0|0
    0|0
  • çok iğreniyorum

0|0
    0|0
  • İstemsizce gülerim vsh

0|1
    0|0
  • İlkten gülümserim ve sorun olmadığını söylerim (: sonra hep geliyor ise saçına hakim olmasını söylerim (: gene ısrar ile gelir ise saçını elime dolar hızlıca çekerim saçını. ^^

0|0
    0|0
  • sert bir sekilde uyaririm. benim kendi sacima tahammulum yok baskasinin sacina mi goz yumcam sacina sahip ciksin

0|0
    0|0
  • Gecen bir kadin ay bunun da saci agzima giriyo dedi yanindakine cok utandim ya ayaktaydim ben bir de eller dolu saclar uzun toparlayamiyosun :D

0|0
    0|0
  • Saçlarını önüne almasını beklerim ve alır

0|0
    0|0
  • Saçı önüne alabilir veya yine rüzgardan arkaya gelmeye devam ederse eliyle tutabilir vs. Gelmesin saç maç ya alla alla

0|0
    0|0
  • Saçınızı toplar mısınız derim

0|0
    0|0
  • Ya benimkiler zaten yetiyo bir de onunkini mi çekeyim

0|0
    0|0
  • Saçları temizse örerim.

0|0
    0|0
  • Olur öyle. Elimle indirirm. O da toparlar sanırım.

0|0
    0|0
  • fındık kadar beynin yok mk

0|0
    0|0
  • Huylanıyorum ya

0|0
    0|0
  • Ters bakarım

0|0
    0|0
  • Kimseyi rahatsız etmemek için toplu taşımada saçlarımızı toplamamiz gerekiyor

0|0
    0|0
  • olur sorun degıl bu sac yerınde durmuyor

0|0
    0|0
  • Kadına bağlı 😂

0|0
    0|0
  • Hastanelik ederim 😝 napcam canım bilerek yapmıyor ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...