Herkes rezil bir anini paylassin?

Herkes rezil bir anini paylassin da gulelim biraz:) Gecen ucakla bodruma giderken, telefonu cantamdan cikardim, arkasina gunluk ped yapismis, yanimdaki kadin fark etmeseydi oyle konusucaktim

0|2
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşımla dışarı cıkacaktık çişim gelmişti ben onu aşşagıda bekliyodum oda evden cıkacaktı işte sonra dayanamadım gittim bunların bodrum kata indim odunlar falan oluyodu orda oraya işiyodum lan bir baktım ev sahibi kadın bana bakıyo az da karanlık yani bir yerimi gördümü bilmiyom ama kadın bana şunu dedi 'işema mı geldin buraya' lafı duyunca fırladım gittim kaçtım ama acayip utamıştım sonra bayramda kadının elini öpmeye gitmiştim böylede saygım var :D :D :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çantam boştu, kitap vs yoktu. Arkadaşla saçma bir tehditleşmeye bişeylere girişmiştik temelde şaka var tabi ciddi tehditler değil (arkadaş erkek). Sonra çantayı kafama geçirip kaçmaya karar verdi sanırım, ama öncesinde içinde bişey var mı diye bakmıştı (düşünceli arkadaşım benim). 1 tane ped varmış çıkardı çantadan, 1 2 saniye sessizlik oldu. O bana bakıyor ped ona bakıyor ben pede bakıyorum. Ayıp bir şey değil tabi de her gün olan bir şey de değil. Pedi kafama fırlatıp kaçmıştı ak manyağı 😂😂

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• fizik dersinde hoca vektör nedir dediginde parmak kaldırıp vektör eklem bacaklılardır dedim sınıf gülmekten kırılmıştı
    tabi azcık rezil olduk
    fizik ile biyoloji karıştı :D

1|0
    0|0
  • lise 4 de bir kıza abayı yakmıştım hiç aklımdan çıkmıyordu durmadan derslerde mesajlışıyordum aşkım falan filan derken bir gün hoca seslendi derste efendim aşkım dedim o günü hiç unutamıyorum :)

2|0
    0|0
  • Ortaokula giderken bir kız arkadaşımın evinde parti veriliyodu, Sonra gittik işte bende Kız beni aldı odasını göstercem diye götürdü Kız ozaman lise 2 ye falan gidiyo bende 6. sınıfa falan sanırım Neyse,, Sonra beni yatağına itti üstüme falan çıktı bende heycanlandım tuvalete gitcem diye evden kaçmıştım mk :D :D :D

0|0
    0|0
  • Bende arkadaşimla çarşida gezerken tezgahta antika para satan birisi vardi bende arkadaşa paraları avuçla kaçalim dedim önümüzdede iki bayan vardı onlarda üstüne alınmış (karıları avuçla kaçalım diye ) o iki kadın kızgın kobra yılanı gibi kovalamıştı herkesin içinde kaçmasak ne olurdu bilmiyorum artik :)

0|0
    0|0
  • Telefonun adetmi oldu yoksa?
    Aradığınız kişiye ulaşılamıyor arayıp durmayın bataryam şiş şiş falan dedimi 😂

0|0
    0|0
  • yazmaya üşendim şu an :)

0|0
    0|0
  • Eski ulaştırma bakanımız cloud u anlatırken tv de arkadaşlarım dönüp "senin yaptığın iş öylede karmaşık bişi değilmiş olum" dediler :)

0|0
    0|0
  • şükür yok

0|0
    0|0
  • geçen gün yaşadım
    eniştem halamı babaannemlere getirmişti (babaannemler ile aynı apartmandayız)
    gidip halamı kızına cheetos aldım
    uzaktaydı bende cipse tekme atarak ona yollamak isterkeeen
    baaam eniştemin yüzüne çarptı :D

0|0
    0|0
  • olsa tükan senin de yoohh kiii..

0|0
    0|0
  • okul servisinden inerken basimi ustteki bagaja carptim herkes guldu kim koydu bunu burya dedim daha cok gulduler rezil olmustum ama ertesi gun unutludu cunku baska biri vurdu beni unuttular ahaha 😄

0|0
    0|0
  • Gercekten rezil bir durum

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimin evinde sıçarken annesine yakalandım

0|0
    0|0
  • Bak şu ise:)

0|0
    0|0
  • ahaha :D süpermiş ya. bende plajda 2 dk çıplak kalmak zorunda kalmıştım neyseki akşam üzeriydi

0|0
    0|0
  • Gece havuza girdim sı*tım karın ağrısı vardı kaçtım karanlıktı peşimden 2 kişi balıklama atladı

1|0
    0|0
  • Kız arkadasımla bırlıkte olurken. Kucuk erkek kardeşi fotomuzu çekmiş. Komsumuzdu cocuk tabletten fotoyu bir açtı yemekteydik. Benım popo kapak gibi meydandaydı. Annesı ben kız mosmor olduk.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• 1. sınıftayken 2 artı 2 ye 2 demiştim sınıf 50 kişiydi.. hala söylerler mesela gerçekten tam rezillikti :D başka da bişey hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • voleybol macında ayakkabim ayagimdan firladi bir de karsi oyuncuya hareket cekmistim antrenor gormustu :DD

0|0
    0|0
  • Lisede sınıfa girerken kafamı çarpmıştım
    Yolda rüzgar eteğimi açmıştı
    Bla bla

0|0
    0|0
  • Mağazadan yeni aldığım kazağın etiketini çıkarmadan bütün Çarşıyı alt üst ettim ve eve gelince farkettim bunu. Artık kimler gördüyse 😁😂

0|0
    0|0
  • Voleybol antrenmaninda karsidan gelen topu karsilamak icin ona dogru yöneldim ve ayni esnada hocamda karsilamak icin topa dogru yönelmis ve carpisip yere dusmustuk hocam benim ustume dustu yerde 3-4 saniye kadar yuz yuze bakip sasirmistik ve hemen kalkip toparlandik. Cok ince ve onemli bir ayrinti: hocam Erkekti ve herseyini hissetmistim. 😄😄😄😄

0|0
    0|0
  • benimkide okula yeni gelmişti öğretmenimiz Ben de merak ettim böyle bir kadının karnı şiş falan arkamdaki böyle sordum onlar da işte Hamile olup olmadığını bilmiyorlardı Ben de böyle arkama Tamam dönerken kadına sordum işte öyle :D

0|0
    0|0
  • dolmuşta gidiyorum arkadaş whatsapptan ses kaydı atmış açtım kulaklık yok tabı senın ya diyordu :D acmamla kapatmam bir oldu ama iş içten geçmişti :D en rezil anlarımdan biriydi -_-

0|0
    0|0
  • Oruçluyken otobüs duragının camına çarpmıştım

1|0
    0|0
  • Havuzda kertenkele tiplerin yaninda ayagim kaymisti suya tersinden dalmistim ssksjsj

0|0
    0|0
  • Güldürdün yaa sağol :)

0|0
    0|0
  • çok fazla

0|0
    0|0
  • bin kişinin içinde merdivelerden düştüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...