Feto ile ne paylaşılmadı?

en feto meto paralel bilmem 20 yıldır cemaaten uzak durun dedik dinlemediler balyoz ergenekon yalan bunlar kendi adamını yerleştiriyor dedik inanmadılar TSK imam hatipten ve feto dershanelernden ögrenci almıyordu zorla aldırdılar velhasıl kendileri fetoyu her tarafa soktular simdi sadece PARDON YANILDIK diyorlar ve biz o zamanda vatan hainiydik simdide vatan hainiyz 100 binlerce insan telef oldu usulsuz sınavlar fişlemeler masum subayların hapise girmesi sonuc : PARDON

Güncellemeler:
''
##

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Binlerce insan aradan kaynayamaz, yok öyle pardon falan. Bunların "başkomutan" dediği narsist kıvırmaya iyice alıştı... Zamanında bol bol adam kayırdılar, şimdi de onları temizlemek için bol bol bahane buluyorlar.

1|1
    5|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Acı ama gerçek olan net bir şey vardır ki: Ülkemiz rahat 20 yıl bünyesinden atamayacak bu paralel denilen virüsü. Twitter fenomeni, amacı sadece algı yaratmak olan, özde hiç bir etkisi olmayan Fuat Avni hesabının sahibi yakalamak ile düzelecek bir iş değildir, çözülecek bir iş hiç değildir. Her yerdeler, bugün TSK'nın %50 bir bölümünü ele geçirecek kadar güçlülerse bunun baş sorumlusu zamanında Fethullah Gülen denilen adama ''Parti kuracağım'' ayağına gidip akıl alan, aslında bu vahim sonu gören ama halkına söylemeye yüreği yetmeyen Sn. Cumhurbaşkanımızdır. Yaşananlar komplo değildir, tiyatro değildir. Ama bu acı son biliniyordu, görülüyordu. Engel olunmadı. Canlar gittikten sonra temizlesen ne fayda, hoş temizleyebilecek misin o da var ya!

Not: Kişinin fikri kendini bağlar, AKP'li arkadaşlara saygım var eksi de atabilirsiniz ama saçma sapan görüşler yazmayın.

0|1
    0|0
    • Ben de bunu söylüyorum dememe gerek yok olanlar ortada Fetoyla kankiydi şimdi Kandırıldık diyor çocuk gibi Ahahaha sanki 15yaşında velet ayaklarına yatıyor Hülooogh diyorum sadece.

• Şöyle bir gerçek vardır, kesişen çizgiler hiç bir zaman paralel olamaz

0|1
    0|0
  • Daha çok zorluk bizi bekliyor. Referandum kapıda başkan olucak ve doğuyu verecek

1|1
    0|0
Yükleniyor...