Ya insanlar neden böyle ben mi tuhafim?

Bir kiz var gecen seneden taniyorum ayni bölümdeyiz. Gecen sene arada konusurduk. Oturdugumuz mahalle bile ayni. Otobuse ayni yerden biniyoz ayni siniftayiz. Ben canayakin biriyim zaten gördüm mü hep konusurum. Bu senede gördügüm yerde konustum selam verdim baktim ben konusmadikca konusmuyor yolda karsidan gelirken görse selam bile vermiyor hiç tanimamamis gibi davraniyor bende konusmuyorum bu yabanciligi yuzunden. Resmen ayni durakta otobus bekliyoz ayni sinifta derse giryoz yabanci gibiyiz kiz hiç ne selam ne bisey. Düşünuyorum bende mi sorun var fazla konusmazdikki zaten meraba meraba. daha hiç tartisma yaptigimizi hatirlamam ben insanlari anlayamiyorum ya neden boyle😟

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• var oolmaz mı konuşsan bile sadece gülümser gecer manyak bunlar yav arkadaş...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hep böyle insanlar bizemi denk gelir , benimkilerde oyle yapiyorlar

1|0
    0|0
    • Anlayamiyorum bu insanlari ya

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendı halınde bırı demek kanks

0|0
    0|0
  • O kizda problem var canim

1|0
    0|0
  • Senle konusmaya mecburmu😒

0|0
    0|0
    • Mebur degil tabi gel kankam ol demiyorum bu soguklugu anlayamiyorum. Ayni mahalledeyiz bide ayni siniftayiz universite ayrica bu kadar yakinken uzaklik niye.. kotu mu olur arkadas olsak ortak yanimiz cok

• Bende öyleyim

• erkeklerin gözünü seveyim ben ya. hiç böyle şeyler yaşanmaz bizim dünyamızda. Siz baştan aşağı problem ve bilmece dolusunuz kimbilir ne tilkilikler var kafanızda da tanımamazlıktan geliyor kız.

0|0
    0|0
    • Sen ne anlatmaya calistin anlamadim

• aslında beyinsiz birinin anlayabileceği şekilde verdim cevabımı ama sende durum daha vahim demek ki

• Lan sktrgt ashabimi bozma. Insan neyse karsisjndakni oyle gorurmus. Sende olmayan olmayan beyini tabi goremezsin tek bildgin laf sokma hakaret karakter sifir gelmis ahkam kesiyo

Kızlar Ne Diyor 1

• Takma o istemiyor anlasilan bosver öyle arkadasi

1|0
    0|0
    • Zaten oyle birinden arkadas olmaz dmi

Yükleniyor...