Hamsterlar hakkında bilgisi olan kokarlar mı evdeki eşyaları kemirirler mi pisler mi bakımı kolay mı? 1 tane alıcam?

Hamsterlar hakkında bilgisi olan kokarlar mı evdeki eşyaları kemirirler mi pisler mi bakımı kolay mı? 1 tane alıcam? Fiyatları pahalı mı?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• onu eve salıcak halın yok ya ben besledım fanus içerısınde evet kokuyor hemde çok pis gunluk temızlemek lazım sevmek istesen sevdırmıyor ısırıyor boşver besleme :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gonzalez olanları kokar evet ama bakımları sanılanın aksine çok zordur o kumu günde en az bir kere temizlemen gerek ve olabildiğince fanus şeklinde top alıp evin içinde gezmesine izin vermen lazım hamsterlar aşırı hareketli yaratıklardır çok baktım zamanında ama komşunun papağanı evden bir bir gelip kaçırınca bıraktım beslemeyi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kuş al, balkonda besle.

0|0
    0|0
  • Hamster kafesinde bakılıyor benim bildiğim. Dayımlarda vardı bir ara. Geri verdiler eve pislemesin diye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kafesini haftada bir temizlersen bişey olmaz bakımları kolay ve kemirirler eve salıcaksan yanlız salma çok hızlılar ve en önemlisi alışmadan kafesten çıkarma

0|0
    0|0
  • iguana al knk hic derdi yok hayvanin tertemiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...