Havuz mu deniz mi neden?

Havuza gitmeyi mi tercih edersiniz denize mi

Güncellemeler:
deniz bence
havuza gitmrdim ama

0|0
31|15

En İyi Kız Görüşü

• Havuz çünkü berbat bir yüzücüyüm.

0|1
    0|0
    • benden berbat olmazsın :D

• Teşekkürler :)

• nedemek :D

En İyi Erkek Görüşü

• Havuzda özelin olamaz ama partnerin ile aciklarda gizlice sevismenin keyfini sadece deniz veriyor...

0|1
    0|0
    • reis sende fena vurdun manita var mı diye sorsana bir :D

• :)
      Buldugun zaman gidecegin yerler onceden hazir olmali..
      Kadinlar plansz.. basit isleri sevmezler.. ozel hissettirmeli ona her zaman...

• Teşekkür ederim herkese seni seçtim ama diyer arkadaşlara da teşekürlerimi sunarım güzel bir tartışmaydı tekrar görüşmek üzere

Kızlar Ne Diyor 30

Erkekler Ne Diyor 14

• Deniz ve Havuzun arasındaki Farklar
    Deniz suyu tuzlu olduğu için gözünü 3-4 kez suyun altında açtıktan sonra daha açamıyorsun ama havuz suyu klorlu olsa bile açabiliyorsun.
    Akıntı yok bir şey yok rahat rahat takıl. Tayfa varsa Su Futbolu oyna
    Giren bütün çocuklar belki de yetişkin diye tabir ettiğimiz kişiler havuza işiyor. Nasıl mı anlıyorsun? Yüzerken birisinin yanından geçtiğinde su ısınırsa anlıyorsun kardesim sonra soğuyorsun havuzdan :D :D
    - Yüzmeyi iyi bilmiyorsan deniz daha iyi çünkü tuzlu suyun kaldırma kuvveti daha fazladır ( Aynıdır diyen de var fiziğe girmeyeceğim şimdi neyse :D )

Bence Deniz. Çünkü işeme olayı etkilemez seni. Havuzlar kaç günde bir bakım görüyor. Kumsal yok ayağının yanından geçen balıklar yok havuzda.

0|1
    0|0
    • olm hemdenizi savundun hemde havuzu uzun lafın kısası?

• Kumsal yok ayağının yanından geçen balıklar yok havuzda valla ağzımı bozmayayım diyorum ama bir mallık var kardesim sende daha da boş yapma Türkçe kaçtı senin kaldın mı derslerden hep

• Yani şu tartıştığın konuda haksızsın bir de hala uzatıyorsun ya ağır işsizsin ya da bir sıkıntın var gereksiz bir konuda yanlış yanlış konuşuyorsun

• Havuz daha temiz daha guvenli

0|1
    0|0
  • Deniz

0|1
    0|0
  • ikisi <3

0|1
    0|0
  • Her zaman deniz. Daha sağlıklı ve sirkülasyonu var. Havuzlar sağlıksız.

0|1
    0|0
  • Deniz..

0|1
    0|0
  • deniz daha iyi

0|1
    0|0
  • Deniz tabi ki sirkülasyonu olan su en iyisi milletin çişinin içinde yüzmektense

0|1
    0|0
  • KEsinlikle deniz diyorum.. Deniz daha temiz..

0|1
    0|0
  • Deniz knk çünkü dalgalı

0|1
    0|0
  • Havuz

0|1
    0|0
  • deniz tabiki çünkü deniz havuz kıyaslama :D

0|1
    0|0
  • Ikisinide tercih ederim

0|1
    0|0
  • havuza girmeyi , denize bakmayı seviyorum...

0|1
    0|0
Yükleniyor...