Fuat Avni Adeta Dalga Geçiyo?

yakalandı haberlerine

işte böyle cevap verdi
Fuat Avni Adeta Dalga Geçiyo ?

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Bu kadar kendisine güvenerek paylaşım yapıyor ise yakalanma olasılığı yok denecek kadar az demek ki..
    2. RTE kendisi olabilir düşüncesi de var net tartışmalarında ama bilemem ne kadar mantıklı bu.
    3. Yakalanma olasılığına karşın hesabı güvendiği kişilerde de olabilir. Paylaşım yaparak benim sanılan kişiler olmadığı göster diye belki

1|0
    0|0
    • kendisi degildir bnce kendini bu kadar suçlamayla neden karşı karşıya bıraksınki
      blkide halkın aklına tiyatro olabilecegi fikrini fuat avni soktu.

büyük ihtimalle tek kişi degil örgüt gibi birşeyler

• Ona gerek kalmadan biz onun paylaşımlarını okumadan da aynı şeyleri düşündük ama o da büyük etki yaptı tabi. Bu tutuklamalar ile bilgi akışı tahminlerle devam edebilir. Eskisi gibi net bilgiler paylaşamayabilir.

En İyi Kız Görüşü

• adama bak dsşglfkh

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok şükür bugün de sitenin gündemi belirlendi.

0|1
    0|0
  • Bir ülkenin cumhurbaşkanı devlet aleyhine olan bir tweter hesabını bulup kapatamıyor mu? fetullah ile erdoğan neden küstü sorusundan sonra en merak ettiğim soru bu...

0|0
    0|0
    • 3 milyondan fazla takipçisi var.
      Ve Twitter amerikan kaynaklı bir platform kolay olmasa gerek öyle bişey nasıl kapattıracak ki zaten?

• Bilemiyorum yani koca bir ülkenin cumhurbaşkanı yani amerika ile bağlantıya geçemiyor mu

• hakkı var mı sence? adam herhangi bir suç teşkil etmiyor bnce elinde tutanagını yok

Amerika Feto yu vermiyor bu şekilde suçu var mı yok mu belli olmayan adamı veya adamları neden versinki

• insanlarimiz cok cahil.. yakalanip yakalanmamasindan cok uzilmemiz ve elimizden varsa biseyler yaomamiz gerekir. zira bu adam yurt disina servis edip devletimizin guvenligini pazarliyor.
    burada bakiyorum yakalanmamis diyip salak sacma guluyorlar.
    popon tehlikede bu adam varken nasil guluyosun ey gafil.. askerin polisin herseyin tehlikede ve guluyorsunuz..
    dua edinki yakalansinlar artik..
    ve zaten fuat avni diye birseyde yok.
    bunlar ajan grubu.. devlet icindeki sirlari buradan servise ediyorlar. uzucu. .. ins devletimiz icindeki ajanlari temizler kisa surede..

0|0
    0|0
  • Bilal oğlan olmasın bu? Babası küçükken dövüyordu da gizliden kin besliyor olmasın? :D

1|0
    0|0
  • narsist dediği kişiye suikast'i bizzat kendisi yapacak gibi konuşmuş...

0|0
    0|0
  • Kim bu sabahtan beri Surat Avni diye kudurdunuz :S

0|0
    0|0
    • Fuat avni yi bilmiyosan o senin cahilligin

• Cahillik ne alaka ya?
      Ben bu aralar gündemi takip edemiyorum ve siyasetten uzağım.

• tamam şöyle diyim
      Devlette olacak herşeyi biliyo twitterda 3 milyon takipçisi var
      hükümetin içinde gizli ajan gibi birşey

en sonda darbenin tiyatro oldugunu vs gibi twittler attı
      dünde yakında bir siyasetçiye süikast düzenletecek ve hala mı tiyatro diyorsunuz diyecek diye tweet attı erdoganla ilgili

Kızlar Ne Diyor 8

• hesabi tek kişi kullanıyor zaten kac kişinin elinde Allah bilir bunları bitirmek zor ama. adamlar dalga geçiyor resmen

1|0
    0|0
  • O hesabin arkasinda en az 100 kisinin parmagi vardir 10 kisi yakalandi diye temizlendigini hic dusunmedim zaten. Kolay mi oyle herseyi bilecek kimseye yakalanmadan hesapta paylasacak..

1|0
    0|0
  • Bir kişi değil sonuçta, normal yani.

1|0
    0|0
  • Gülmek istemiyorum ama istemsiz gülüyorum ya ne biçim bir ulkeyiz

1|0
    0|0
  • O Fuat avni zivanadan çıktı iyice

1|0
    0|0
  • . hahahahahhahahhahha :D