Amaçsız ve yalnız hissediyorum?

Ben üniversitede çift anadal öğrencisiyim lisede de çok ders çalışırdım ve sadece 1 tane arkadaşım vardı onunla da sürekli ders çalışırdık üniversiteye girdim hala daha çok çalışıyorum ve çapım riske girer diye sosyal ortamım yok sadece 1 tane arkadaşım var ve o da benim gibi olduğu için yine sosyallik sıfır sınıfımızda gruplaşma da çok sosyalleşsem derslerim düşer diye korkuyorum ama yaz tatillerinde okul bitince kendimi amaçsız ve yalnız hissediyorum. Sizce ne yapmalıyım kendimi bildim bileli sürekli çalıştım ve gerçekten şuanda mutsuzum insanlar arkadaşlarıyla tatile bile giderken ben ailemle her yere gidiyorum

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sen de biraz sosyalleş o zaman. Spora yazıl ya da dans kurslarına falan. Tatile yalnız git. Başka insanları da hayatına al.

0|0
    0|0
    • Okul zamanı çapım düşer diye korkuyorum ama şu an okulum kulüplerinden birine yazılmaya karar verdim dersle sosyallik dengesini nasıl kuruyorsunuz ben aşırı çalışıyorum

• Final haftaları dışında çalışmıyorum ki. Ödevim olursa falan onu yaparım. Derste dinleyince aklımda kalıyor

• Ben de denicem teşekkür ederiim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Buradan dost edinerek basla işe...

0|0
    0|0
    • Okul zamanı tekrar bozuluyo çünkü sürekli ders çalışıyorum dengeyi kuramadım olsa bile bozuluyo

• Onu nasıl bulucam :D

• Konuson ya

• Hem özel hayatına hemde derslere önem verebilirsin

0|0
    0|0
    • Daha önce hiç yapmadığım için nasıl yapıcağımı bilmiyorum ve azıcık eğlensem ders çalışmadım diye bir sorumsuzluk hissi oluşuyor eğlenmeyi bilmiyorum sanırım ve nasıl arkadaş edinileceğini

• Ben psikoloji bölümü okudum bitirdim
      Sana bir abi tavsiyesi bunu böyle kendin çözemezsin istersen psikiyatriden yardım al çabuk atlatırsın ilerlemeden önlemini al.

• Ben de sosyoloji okuyorum çift dalımda psikoloji çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Türkiye'de ki eğitim sistemi öğrencilerden sosyalleşmeyen robor yapmaya çalışıyor. Sadece ders nasıl çalışabiliyorsun ki? Bir ara bende öyle olmayı denedim ama dayanamadım

0|0
    0|0
    • Ben kendimi bildim bileli aynıyım o şekilde alıştım ve o şekilde gitti okuldan hep iyi notlarla mezun oldum eskiden sadece bu beni mutlu etmeye yetiyodu ve arkadaş aramıyodum ama şu an kendimi ot gibi yaşamış hissediyorum

Yükleniyor...