Yunanları sever misiniz?
Yunanlar hakkında ki duşunceleriniz neler?
Buda benden gelsin💋

1|0
18|52

En İyi Erkek Görüşü

• aristoxenusu severim herkes midlandsa 20cin yuzyilda sanar ama aslinda nasirali isadan once 4uncu yuzyilda metal muzigin kurucusudur.. bir cok ritim ve solu notalar seklinde brutal olarak vokallerin oldugu armonia adli kitabinda vardir :D:D zaten bu kitapdaki cogu nota klasik muziginde temelidir... iyonlar adamin dibidir :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 51

• bir sorunum olmadı
    birçok kişi geçmişten gelen düşmanlıkları sürdürse bile
    eski eskide kaldı

1|2
    0|0
  • Yunan tanıdığım hiç olmadı. Bu sebeple yorum yapamam. Geçmişe bakıp Yunanlıları yorumlamak da saçma olur. Kayıtsızım diyeyim.

1|1
    0|0
  • Medeni olan herkesi severim.

1|0
    0|0
  • Bana zararı yok bitanesi var o çok iyi kanka :D

1|0
    0|0
  • Kültürlerini beğeniyorum köklü bir geçmişleri var
    https://youtu.be/jAGV_a-2QPY 😌

1|0
    0|0
  • gayet tabi.. örneğin sirtaki dansını çok seviyorum

1|0
    0|0
  • İyi olan herkesi severim.

1|0
    0|0
  • çok severim. bendende bir şarkı gelsin https://www.youtube.com/watch?v=18ItjDz-IaE

1|0
    0|0
  • çok severim. bana göre bize en yakın millet.

1|0
    0|0
  • ağlayan bir çocuk oldu her zaman öyle de kalacaktır

1|0
    0|0

• Siyasi liderlerin.. eski yıllardaki yönetimlerin..

Her dönemde olan baştakilerin hırs arzu ve kibirleri uğruna katletmekten çekinmeyenlerin yanlış idiolejisi sonununda hep bedeli ödeyen masum sivil halklar oldu..

Geçmişte ne yaşandı ise yaşandı.

Ben yunan , ingiliz , fransiz diye ayırmiyorum
    Siyah.. beyaz.. melez.. hristiyan.. yahudi.. vs diyede ayirmiyorum.

Yüreğinde insanlik.. sevgi.. saygi.. merhamet.. vicdan.. masum iyi niyet yatan herkesi kucakliyorum ve seviyorum.

0|0
    0|0
  • Sen seversen bende severim 😀

1|0
    0|0
  • Anastasya diye birisiyle tanışmıştım yunanlıları sevmeme o vesile olmuştu :S

1|0
    0|0
  • Mottomuz;''yaradılanı sev Yaradan'dan ötürü'' olmalı. Yunanları değil bütün halkları severiz. Zaten işin özünde, halkların kendi içerisinde problemi yoktur. Sıkıntıların kaynağı devletler arası diplomatik ilişkilerdir.
    Bu şarkının hareketli versiyonu daha güzel :)

0|0
    0|0
  • Aynı bizim millet zaten onlar da.

0|0
    0|0
  • seni seven sevmiş knka diğerlerinden kime ne seviyolar işte seni ;) :) :D 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
    • İstediğim kişi sevmiyor :D

• Kafana esse abi bu deli sana aşık diye ispiyonlarsın aslında :D Severim kankamm severim senin yerine de severim onu🙈❤💋

• yok knka özellikle söz verdiğim için ölene kadar bende kalır sen bile söyletemezsin bende söz yemin gibi ;) :) :D 😂😂😂😂😂

• Sevmem

0|1
    0|0
  • Seni seviyorum ya yetmez mi veronika :)

1|0
    0|0
  • güzel miş şarkı yunanları aslında insan olarak seviyorum ama siyası acıdan ters düşüyor sonuçda kuyruk yarası var ama taksimde gelen yunan turislerle az horon oynamadık nerdeyse rakıdan baklavaya bircok ortak yanımız var onlarla dilleri bir olsada izmirliyim dese ayıt edemezsin

0|0
    0|0
  • Sevmem yunanları

0|0
    0|0
  • Evet severim hemde çok severim diğer komşu ülkelerden çok severim sebebide bizi sırtımızdan vurmamışlardır

0|0
    0|0
  • sevmıyorum , ceplerınde para yok atar gıder bınbeşyüz

0|0
    0|0
  • bizden nefret ederler onlara göre biz anadoluda istilacıyız bu yuzden benimde ısınamadıgım millettir dünyada ziyarete en son gideceğim ülkedir çünkü canımı seviyorum

0|0
    0|0
  • yok sevmem

0|0
    0|0
  • İnsan olsun fark etmez.

0|0
    0|0
  • severiz

0|0
    0|0
  • Irk ayrimi yapmam. Insan olup olmadigina bakarim.

0|0
    0|0
  • Düşmanlık yapmayıp kardeşçe gelenlere kapım sonuna kadar açık.

0|0
    0|0
  • Severim tabiki Ege'nin güzel insanlarıdır. Her ne kadar savaşılmış bir ülke olsa da önemli olan hala insan olup kin tutmamaktır.

0|0
    0|0
  • bana zararı olmayanlarla benimde işim olmaz...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

• Makedonum, Yunan kardeşleri de Yunan kültürünü de severim. Aslında kendi insanlarım gibi bir şey zaten.

1|0
    0|0
  • Çok seviyorum.
    Çok tatli ve masum olduklarini düşünüyorum bir yunanli arkadaşim vardi eskiden riça onu çok özledim :(((

4|1
    0|0
  • Tarihe bakarsak sevmemek gerekiyor ama insanlar benim için ikiye ayrılır; iyi insanlar ve kötü insanlar. İyileri severim milleti önemsizdir

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Ukrayna da Türk zannedip konuşmaya gittiğim kişiler Yunan çıkmıştı. Ne çok benziyoruz demiştim.

1|0
    0|0
  • Severiz , güzel insanlar

1|0
    0|0
  • Sevmediğim tek yunan sensin diğerlerine karsı boşum

0|0
    0|0
  • İyi olan her insanı severim.

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum cunku gucleri olsa ulkemiziele gecirirler...

1|0
    0|0
    • Yaparız bilirsin😂

• Biz cokmeyiz coktuk saniyorsun sadece ama Türk yıkılmaz sizin ulkenizde darbe olsa hepsi yataklarinin altina saklanir bizde oyle mi ama he disardan saldirma gibi bir gaflete duserseniz bu vatanin evlatlarinin neler yapabilecegini gorursunuz tipki canakkalede oldugu gibi

• Bir tane yunanlı kız tanıdığım muhabbetim de oldu ama çok sinsiydi, içten pazarlıkçılığından korktum uzaklaştım ondan.

0|0
    0|0
  • Seviyorum yalnızca yemeklerimizin çoğu aynı olsada tadini beğenmedim. Fazla yavan geldi bir baharı seven bir ülkeyiz.

0|0
    0|0
  • iiim hayir

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum eskiden türkler çöpten ekmek topluyor diye haber yapmışlardı şimdi kendileri krize girdi 3 kuruşa muhtaç kaldılar Allah büyük işte

0|0
    0|0
  • Pek değil.

0|0
    0|0
  • Biz Türkler birbirimize küfür ederken yunanlık yapma deriz.. Bil istedim asds

0|0
    0|0
  • Muziklerine bayılırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...